Wpis z mikrobloga

Meh, no nie. Skoro laska do niego pierwsza napisała to pewnie trochę jej się spodobał, ale gość po prostu #!$%@? skonstruował tę odpowiedź. W sensie gdyby mi laska napisała, że jest zajęta i MOŻE porozmawiamy innym razem to też bym stwierdził, że ma mnie w dupie i bym usunął parę. Sam nie jestem zwolennikiem pajacowania przed laskami i uważania na każde słowo, ale skoro był zajęty to mógł nie odpisywać w tej
  • Odpowiedz
@Cyprok: Bzdura. Laska zapewne napisała do niego, bo skądś go kojarzyła i chciała się dowiedzieć skąd. Jak kwestia została wyjaśniona, to nie było sensu dalej tego ciągnąć.
  • Odpowiedz
@Cyprok: Oczywiście. Miałem dokładnie takie same akcje na tinderze, laska np. widziała mnie na żywo i chciała się coś zapytać, ale nie była w ogóle zainteresowana spotkaniem.

"Normalnie bym nie dała w prawo, ale że widziałem Cię wczoraj w..." - autentyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To była pierwsza laska, która do niego napisała w życiu na tinderze. Zatem nie jest chadem, a raczej 4/10. Dziewczyny nie
  • Odpowiedz
@okrim: Ileś osób wyjaśniło co poszło nie tak; jedna z odpowiedzi dostała ponad tysiąc plusów (w porównaniu z OPem, który zgarnął całe 23). Ale nie, to na pewno są wszystko idioci nierozumiejący świata i kobiet – po prostu laska była księżniczką żądną atencji (mimo że napisała pierwsza!), a Ty akurat zupełnym przypadkiem masz pod ręką gotowy mem na poparcie swojej tezy.
Nie masz czasem poczucia, że okłamujesz sam siebie i
  • Odpowiedz
@sadistikexekution: Cała Twoja argumentacja opiera się na "miliony much nie mogą się mylić".

Do tego robisz jakiegoś chochoła, bo ja nigdzie nie pisałem, że była księżniczką żądną uwagi.Napisałem, że zapewne skądś go kojarzyła i chciała się dowiedzieć skąd. Nie była natomiast nim zainteresowana seksualnie/fizycznie/randkowo, jest to oczywiste i tylko bluepillowe dzieci we mgle doszukują się jakiejś obrazoburczej wiadomości, która zakończyła tę pęłną namiętności znajomość.
  • Odpowiedz
@okrim: Te miliony much to użytkownicy wykopu – zbiór osób o dość różnorodnych tłach życiowych i światopoglądowych, choć z przewagą postaw łagodnie konserwatywnych. I nawet w tym środowisku komentarze krytyczne wobec OPa przebiły odzewem jego post w stosunku kilkadziesiąt do jednego.
Ty natomiast okopałeś się w swojej jednotorowej wizji świata i na wszystko masz odpowiedź. Ale nie aspiruję do bycia niczyją zbawczynią – Twoja paranoja, Twój problem.
  • Odpowiedz
@sadistikexekution: No przecież na wykopie większość wyznaje bluepill.

Aha, teraz się okopałem w jednotorowej wizji i mam paranoję, ciekawe. Raczej nie podyskutujesz na argumenty, gdy ktoś ciągle ci imputuje jakieś cechy.

Na tinderze liczy się głównie wygląd i było to udowodnione setki razy. Załóż sobie na tinderze konto chłopaka 4/10 i konto chada, to może Ty się dowiesz czegoś o świecie randkowania online.

Po samym przebiegu ich rozmowy było widać,
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: ( ͡° ͜ʖ ͡°) nieironicznie to lepiej (#!$%@?ąc od chamstwa), bo przynajmniej zaproponował spotkanie czyli jasno wyraził swój zamiar, a tamten koleś: no MOŻE kiedyś pogadamy
  • Odpowiedz
@Cyprok: Człowieku, co by nie napisał to ta rozmowa już zdychała. On się produkował, a ona mu odpisała 3 słowami nie rozwijając konwersacji. Znowu by musiał pajacować, a tak to oszczędziła mu trudów i usunęła parę.
  • Odpowiedz