Wpis z mikrobloga

@okrim:
Ale co te screeny niby mają pokazywać, bo nie rozumiem? xD
Akurat sam jestem mocne 7 z mordy, ostatnio wróciłem na tindera i sobie chwalę. Nie jestem jakąś #!$%@?ą, by tak tracić czas xD
I powtórzę jeszcze raz, ja nie neguję tych tez blackpilla, które mają sens, nie jestem żadnym blue pillem i ogólnie mgtow motzno xD. Wiadomo, że typ 4/10 za dużo nie zwojuje na tinderze, a już
  • Odpowiedz
@okrim: Bo sprawdziłem tego Twojego screena to:
1) Tekst może nie najlepszy, no ale ani chamski ani #!$%@?, z 4 ligi wyżej od tego co jaaan6 nawywijał
2) Większość tych typiar z tego co widzę to raczej 5 w dół
3) A i tak jakaś odpuliła "chada", więc niezły eksperyment xD
4) Zresztą i tak tu nic nie widać poza jedną wiadomością
5) Tak czy siak dalej nie wiem co
  • Odpowiedz
@T0pi5: cały ten ruch MGTOW to jest cope dla starych, nieatrakcyjnych facetów, co mają niby iść własną drogą, a ciągle gadają o kobietach.

Akurat sam jestem mocne 7 z mordy


Według mamy i babci? ( ͡°
  • Odpowiedz
@okrim:
1.O mgtwow redpillach itd. to nie chce mi się dyskutować, bo tu ostro są mylone te pojęcia na wykopie xD
2.Przecież tam nikt mu nie napisał nic o żadnych prysznicach, tylko każdy prawidłowo stwierdził, że typ napisał jak upośledzony, więc cały ten thread jest z dupy xD
3. Z tym chamem to przekręcasz moje słowa i tworzysz teorie. Po prostu stwierdzilem, że jakikolwiek tekst jest lepszy od tego co
  • Odpowiedz
@T0pi5:

tylko każdy prawidłowo stwierdził, że typ napisał jak upośledzony, więc cały ten thread jest z dupy


No i że to było główną przyczyną dlaczego ta znajomość się zakończyła. A ja twierdzę, że co by nie odpisał, to był już na straconej
  • Odpowiedz