Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zabojcza_Rozowa: no kurczę zaczęłam właśnie i musiałam wysłać niebieskiego do żabki po mleko, bo wyszło. ( )
Myślałam, że może zabraknąć mąki a skończył się najbardziej podstawowy produkt. ¯\
(ツ)_/¯
W każdym razie robi się!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zabojcza_Rozowa: Chyba trochę za dużą blachę miałam i wyszedł taki cienias ( ) ale wygląda ok, zobaczymy jak ostygnie i dostanie polewy, po smaku surowego ciasta jestem pewna, że będzie idealne. ()
Polewa już się robi, trochę za wcześnie chyba, ale będzie git. Dodałam trochę soli i pastę z wanilii i jest pyszna. ( ͡° ͜ʖ ͡
Pobierz catch - @Zabojcza_Rozowa: Chyba trochę za dużą blachę miałam i wyszedł taki cienias (...
źródło: comment_16555568595S99GUUvgOeJQ9NGzPbY4g.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zabojcza_Rozowa: niebieski mówi, że trochę gorzkie, córka wszamała i zadowolona, a jak dla mnie to było przepyszne. Do ciasta dodałam od siebie pół łyżeczki proszku do pieczenia, dzięki czemu miało mniej zbitą konsystencję (wiem, że Brownie powinno być gęste, ale ja wolę jednak trochę bardziej puszyste), no i polewa była z solą i wanilią, i szczyptą erytrytolu bo tak czułam, że mogą kręcić nosem na gorzkie XD. Dzięki za ten przepis,