Wpis z mikrobloga

@ChestNoot: Można sobie zmienić przychodnię. Moja jest też strasznie kijowa, bo odbierają telefony jak chcą, ale jak jest otwarta od 7:30 to idę tam mniej-więcej na 7:30 i są jeszcze miejsca do lekarza na dany dzień.
  • Odpowiedz
PS

Poszukaj przychodni w okolicy gdzie można zapisywać się przez telefon. Jak ogarniesz system to łatwo to zrobić.

U mnie było podobnie, ale odkryłem system ;)

Telefonu włączali 6:40 (20 min przed otwarciem). O 6:38 dzwoniłeś raz po raz aż wpadałeś w kolejkę i wisiałeś 20 minut.

Teraz włączają równo o 7 więc 3 minuty przed dzwonie z dwóch telefonów aż się połącze (w kolejkę). Nie zdarzyło mi się nie dostać numerka.
  • Odpowiedz
No właśnie, śmiesznie, że jak już można zapisać się telefonicznie, to trzeba ogarnąć jakiś system.


@kooolega: Niestety, normalne to nie jest ale jakoś sobie trzeba radzić
  • Odpowiedz
Poszukaj przychodni w okolicy gdzie można zapisywać się przez telefon.


@ATAT-2: To też nie zawsze załatwia sprawę. Dzwoniłem dzisiaj od 8:00, dodzwoniłem się o 9:00 i już nie było miejsc ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
W przychodniach nie ma biura pełnego operatorów telefonicznych.
I zwykle pracują tam z max 3 starsze pielęgniarki.

Tutaj sprawę zawaliło państwo, należałoby zainwestować w stronę internetową i system rejestracji online. I jakiś servicedesk.

Ale nie stanie się to dopóki jakiś synalek pisowskiego posła nie skończy technikum informatycznego, założy firmy i wygra przetargu wartego 500 milionów złotych na tę inwestycje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChestNoot: kocham to, że mam przychodnie na wsi, gdzie dziennie jest z 12 pacjentów i na luzaku można nawet z ulicy wejść i poczekać na wolne po prostu. Jak mi przychodzi iść do specjalisty to jest wielkie xd kiedyś na luxmed do typa szedłem to w kolejce spędziłem ponad godzinę chociaż miało być szybko i priorytetowo
  • Odpowiedz