Wpis z mikrobloga

Chodzę do tej przychodni bo tu jest jedyny sensowny lekarz dziecięcy w okolicy

a taki #!$%@? lekarz na urlopie 1,5h czekania w dupę xdddddd


@ChestNoot: Pytanie czy wart takich szopek

w trakcie pandemii w mojej przychodni mozna bylo sie tylko przez ten ducowny telefon zapisywac, nie dalo sie dodzwonic przez 2 dni xd


@kfiatek_na_parapecie: U mnie było podobnie, ale odkryłem system ;)

Telefonu włączali 6:40 (20 min przed otwarciem). O
@milionerro: Jasne, dlatego trzeba poczytać i sprawdzić. W mojej działa to świetnie (ba, nawet przez messangera można zapisać). W drugiej w mieście tylko w teorii i chyba ze 3 numerki telefonicznie rozdają.
@ChestNoot: Mały protip dla ludzi z większych miast: jeśli macie w mieście placówkę luxmed to oni mają umowę z nfz i można sie zapisać przez internet, terminy też nie są zbyt odległe, często się zapisuję z dnia na dzień.
@ATAT-2: przez telefon xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD(...)D
tylko e-rejestracja
bo telefonicznie można się zapisać tylko na dzisiaj jak przy okienku.


@gasu_kurobikari: No i ja dokładnie o tym mówię. Do lekarza na NFZ nie chodziłem dobrych kilka lat, moje dziecko ostatnio praktycznie co dwa tygodnie. Nie będe czekać na wolne miejsce w bliskiej pryszłości jak mi harcze i kaszlę tylko zapisuje się na już.