Wpis z mikrobloga

Co miesiąc po wypłacie wrzucam 10% zarobionych pieniążków na Kantor Walutowy Aliora i kupuję jakąś walutę z koszyka walut, które uważam za lepsze niż PLN.
Właśnie dokonałem kolejnego przelewu.

Plusujących ten wpis zawołam za rok żeby przekonać się, która waluta zarobiła najwięcej w stosunku do PLN.
Dodaje ankietę żeby sprawdzić co wg was urośnie najmocniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kurs kupna na ten moment:
Euro 4,74
Dollar 4,49
Frank 4,65
Funt 5,55

#gielda #forex #waluty #inwestycje #inwestowanie #glupiewykopowezabawy

W co zainwestować?

  • Euro 17.7% (170)
  • Dollar 35.7% (342)
  • Frank 29.9% (287)
  • Funt 16.7% (160)

Oddanych głosów: 959

  • 22
@lifapek: ja bym brał jena po przecenie tyle, że santander jest na tyle biedabankiem, że trzeba specjalnie do nich dzwonić i chodzić by mieć konto walutowe jpy
bylo cos takiego ostatnio na wykopie, wszyscy kupowali jakies dolary, euro jak byly na gorce
a po chwili spadlo XD
okolice 6 marca bodajze
@lifapek: typ kupuje obce waluty kiedy Polska ma najsłabsza walutę od 20 lat xD


@Piastan: Poczekaj. Zobaczymy czy to nie poczatek zjazdu. Pewnie jakies Turki tez te pare lat temu mowily - Habibi po co ci te dolary jak lira najtansza jest xD
@Piastan: Teraz gdy fed zaczął podwyższać stopy, to cały ten dodrukowany w covidzie na świecie hajs poleci na bezpieczne lokaty do USA. Amerykanie dzięki zaufaniu do ich waluty beda mogli rozkręcić gospodarkę, więc jest szansa że w przyszłym roku dolar będzie po 6zl.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lifapek: a nie zarabia się czasem wymieniając waluty? Przecież to nie rośnie jak krypto 300% w miesiąc. Za rok możesz mieć 10% ruchu w lewo albo prawo jak nie zrealizujesz zysków to zarobek będzie taki sobie
wrzucam 10% zarobionych pieniążków na Kantor Walutowy


@lifapek: ja też a uzyskane pln ostatnio w obligacje dor. Euro nie było jeszcze tak drogie tak często. Zastanawiam się też czy nie zrobić oscylatora eur <--> pln bo są spore i powtarzalne wahania