Wpis z mikrobloga

Sytuacja jak z mema picrel xDD
Mam takiego znajomego co studiuje na polibudzie i ostro ćwiczy kalistenike. Docięty, ładnie wygląda. Od jakiegoś czasu narzekał że nieudolnie próbuje do niego podbić jakiś wulgarny waleń płci żeńskiej co tylko żre i pije somerki xD Ostatnio zaczęła sie domagać w natarczywy sposób jego nr telefonu że niby ma jakieś sprawy z notatkami (typ udawał że nie wchodzi na messengera a po prostu ją dodał do ignorowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to jej podał nr do dietetyka zamiast swojego i teraz jest inba na cały kierunek bo sie spłakała xDDD
#blackpill #bekazgrubasow #przegryw
Pobierz
źródło: comment_1655392190qXOH0PgpqolUvzyDOWjfmZ.jpg
  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Może ona ma tendencję do tycia.i zrobiło jej się przykro,nawet po lekach mogła przytyć


@Tom8: nie tyje się od leków tylko od nadwyżki kalorycznej, kazda grubaska stosuje wymowke w postaci brania lekow czy problemow z tarczyca a problem jest u 99% grubasek ten sam - brak ruchu i zamilowanie do jedzenia

@przegryw162cm: tzn tbh można mieć problemy zatrzymywaniem wody w organizmie etc. Wtedy może nie tyle tyjesz co puchniesz. To
Gdyby moje zwierzęta tyle chorowały co p0lki to nie narzekałbym na ich niską wagę i w końcu rolnictwo by mi się opłacało. Żałuję, że tylko p0lki mają problemy z wagą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tom8: ja mam prosty wniosek, do pandemi jadlem gówno ale duzo sie ruszałem (bo do szkoly czy na studia, od liceum do pandemi, czyli ponad polowy studiow waga 62 kg, niewazne czy jadlem 3 obiady w domu od babci, czy bylem na diecie lazaniowej, itd). W pandemi mialem zdalne studia i przestalem sie ruszac, waga mi dobila do 70 kg.

Pytanie: Od czego zależała moja waga?
@Kruk_98: pomijając to, że mógł powiedzieć jej wprost, że nie - nie dziwię się reakcji. Skoro była natarczywa, wulgarna i wręcz wymagała numer telefonu, bo "jej się należy" mimo tego, że kolega nie wykazywał żadnego odzewu w jej kierunku to się nie dziwię, że był zmęczony tym wszystkim. I tak samo byłoby w odwrotnej sytuacji, gdyby to on będąc natarczywym by chciał mieć do niej kontakt mimo awersji z jej strony.