Wpis z mikrobloga

Sytuacja jak z mema picrel xDD
Mam takiego znajomego co studiuje na polibudzie i ostro ćwiczy kalistenike. Docięty, ładnie wygląda. Od jakiegoś czasu narzekał że nieudolnie próbuje do niego podbić jakiś wulgarny waleń płci żeńskiej co tylko żre i pije somerki xD Ostatnio zaczęła sie domagać w natarczywy sposób jego nr telefonu że niby ma jakieś sprawy z notatkami (typ udawał że nie wchodzi na messengera a po prostu ją dodał do ignorowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to jej podał nr do dietetyka zamiast swojego i teraz jest inba na cały kierunek bo sie spłakała xDDD
#blackpill #bekazgrubasow #przegryw
Pobierz
źródło: comment_1655392190qXOH0PgpqolUvzyDOWjfmZ.jpg
  • 51
@TakiGupiZeSzok: nie ważne kobieta,czy facet,ale jeśli ktoś uważa się za człowieka mającego jakiś poziom,to powinien tak postępować,a tutaj zachowanie jest chamskie.Nie lubię traktowania po chamsku i tak nie postępuję, wymyśl zasady ,,nie czyń drugiemu co tobie nie miło".Załatwiając coś w sposób taki jak opisano gość nie pokazał elokwencji,a tak przez wszystkich piętnowane sebiksowstwo,okazać mogło by się,że sebiksy by to elokwętniej rozegrały.
Ona jest mi obojętna,on też,ale w tym wypadku rozwiązanie tej sprawy nie świadczy o nim pozytywnie,pewnie na co dzień to jakiś zakompleksiony chłopaczek,który uważa się za lepszego.
Ostatnio zaczęła sie domagać w natarczywy sposób jego nr telefonu że niby ma jakieś sprawy z notatkami (typ udawał że nie wchodzi na messengera a po prostu ją dodał do ignorowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°))


@Tom8: no tak bo waleń nie był natarczywy.
Ktoś nie odpisuje Ci na wiadomości, zlewa Cię.

Ale domagaj się numeru telefonu.
Wcale nie jej wina, że dobija się tam gdzie jej nie
@kiszczak: z grubsza tak i nie neguje tu zasady CICO ale według mnie to może być: Więcej hormonów odpowiedzialnych za głód, mniej tych od sytości, czulszy zmysł smaku zapachu, niski NEAT, choroba na która leki zwiększają apetyt, rodzice którzy ci rozepchali żołądek przekarmiajac od dziecka