Wpis z mikrobloga

@Kqr80: to nie broda i okulary, prezes naprawdę jest inteligentny. Posłuchaj innych wywiadów z nim poza stand-upami ze stoopkami. Sam byłem zdziwiony jaką ma wiedzę. To tak #!$%@?ąc od dokonań itp. :)

@acpiorundc: wpisałem w Google Glapiński nawet nie pamiętam po co i mi wyskoczył FILMWEB :) Okazało się, że Glapiński ma dość krótką karierę aktorską, wystąpił epizodycznie w filmie "nocna zmiana"
  • Odpowiedz
@Ironizer: Nie przeczę, mi się zawsze kojarzy z takim profesorem-grubą rybą na uczelni, który przychodzi na swój co 3. wykład gdzie rzuca anegdoty i bajeruje studentki a na resztę wysyła swoich doktorów, poza tym jest niby spoko jako promotor ale nie idzie się z nim skontaktować przez kilka miesięcy :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Ironizer: "Pogłębił się katastrofalnie kryzys mieszkaniowy, znajdujemy się w sytuacji beznadziejnej, wbrew wszelkim zapowiedziom".

Jak trafione w 10
  • Odpowiedz
@Ironizer: lubie takie filmiki bo pokazuja że PiSowcy na codzień są ogarniętymi typami którzy sa po prostu mega bezczelni i pluja p0laczkom w morde przy kazdej okazji.No ale jak to powiedzial pewien filozof ludzie sa tacy glupi ze to dziala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz