Wpis z mikrobloga

Skuter do miasta to jest coś, dziś pojechałem po kebsa 40km spaliłem wahy za 10zł, w mieście pełny ogień 50cc 2T i 65 km/h dupnąłem merca Sklase jakieś Bmw F90 i na koniec janusza w passacie ten ostatni mnie na światłach dogonił i sie pluł, że agresywnie jade, nie moja wina że kleją się do lewej strony i nie ma jak ich wyprzedzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Są jakieś sportowe skutery w rozmiarze takich piździków?
#lwg #motocykle #50cc
Afera_zbozowa - Skuter do miasta to jest coś, dziś pojechałem po kebsa 40km spaliłem ...

źródło: comment_1655383714yGcxrEJDac8l4GKIBpo1k8.jpg

Pobierz
  • 17
@Afera_zbozowa:
Janusz w passacie, gdy obok na światłach stoi skoda felicia: wrrr, wrrrr, tututudududu, wruum, wruuuuum, śśśśśszzzzzzz, wruuuuuuuuuuuuuuuuum

Janusz w pasasie, gdy spod świateł bierze go skuter 50cc albo nie daj boże rower: Gdzie ty się pchasz, chcesz zginąć gówniarzu? Dlaczego jeździsz tak agresywnie?! Nie wiesz, że mój pasat ważący prawie 2 tony ma pierwszeństwo przed twoim piździkiem!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Afera_zbozowa: @Zielony34: ja to bym na takim skuterze pojeździł xd mam 125cc biegowa i do miasta kozak, ale jak mam się ubierać to mnie skręca, tras mi się robić na razie nie chce. A kupić takiego pierda za 1k zł, wsiada człowiek i leci na miasto, super sprawa
tras mi się robić na razie nie chce


@vapores: Nie rób. Szkoda nerwów. Mam 125 na sprzedaniu i po 2500km najdalej, jak się wypuściłem, to było chyba 50km. Szkoda pleców, dupy i nerwów.
@vapores: Ja też mam Chinola 125. Ogólnie bardzo spoko, nie narzekam. Prosta konstrukcja, częsci tanie, pali cały #!$%@?. Kupiłem od pierwszego właściciela ze znikomym przebiegiem. Lepszy taki chinol z papierami, niż CBR\YBR po 25 właścicielach.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielony34: ja teoretycznie nie narzekam bo dałem 3k za chinola, który wygląda jak igła, jeździ jak igła, 2.5k przebiegu jak kupiłem i to od 1 właściciela 2 leta maszyna. Od razu po zakupie nim wróciłem (150 km), potem tylko jeździłem i w sumie to tyle. Ile by nie stał to odpala od strzała.

Plusy są takie, że naprawdę udało mi się wyrwać okazję bo obecnie na rynku nie ma nic
-
@vapores: Ja też mam Rometa, dałem 2400 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z wyglądu mi się podoba, bo to taki klasyczny naked. Sam sobie robisz zawory, świece, olej, filtry. Pod tym względem, zajebista opcja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niochland:

Każdy musi mieć jebitnego SUVa, albo najlepiej dwa, bo duże = dobre

A jebnij takiego skuteraka suvem, to zobaczysz różnicę.
Może to by było i fajne, gdyby szło tym jeździć po ddr, ale na ulicy to nawet w turystycznym moto to wciąż dwa kółka, których kierownik rozlewa się na asfalcie przy strzale.
@Afera_zbozowa: Sportowe skutery?
De facto nie ma czegoś takiego jeśli chodzi o wygląd.
Tutaj bardziej trzeba rozpatrywać moc motoroweru.
I za te niby sportowe uznał bym każde które po odblokowaniu mają powyżej 5KM.
Np.
Peugeot Speedfight/JET
Aprillę SR
Yamahe Aerox
Gilera Runner