Wpis z mikrobloga

I taaaaaaak to się zyje w tej Po.... No nie, jednak w chłopie coś pękło i pojechal pierwszy raz w zyciu samemu na krotki wypoczynek. I wyladowal w Czarnogórze.
Stres byl duzy, bo nigdy sam nie podrozowalem na wlasną reke. Male przygody po drodze ale dotarłem i jest w pytę
Taki widok z balkonu, 33 stopnie i cieple wygazowane piwo mi towarzyszy.
I tak, zgadza sie, bo chwale sie i pije Nikisicko na Wasze zdrowie Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#podroze #czarnogora #czujedobrzeczlowiek
cieply_chlodniarz - I taaaaaaak to się zyje w tej Po.... No nie, jednak w chłopie coś...

źródło: comment_1655382465WvJAXlNZ4R50uEZVI1RRvS.jpg

Pobierz
  • 19
@AcyX: teoretycznie to jest Budva... ale tak na prawde to miasteczko Becic czy jak sie to zwie. Cennik moze i sredni, ale mial byc widoczek na morze i jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jutro zasuwam do Kotoru. Jeszcze w sumie nie wiem jak, ale bede tam ( )
@xjot: o tak... Chorwacyjka zawsze na propsie. Ale tym razem chcialem cos innego,
Byłem, widziałem, ale mam mieszane wspomnienia. Ludzie raczej niemili, nastawieni na wyciagnięcie z Ciebie kasy jak górale ( ͠° °) jedzenie takie sobie, ale dla odmiany widoki przepiękne, plaży chyba piękniejszych nie widziałem (te plaże wsunięte w ląd otoczone kamieniami baja), miasto kotor na duży plus, drogi wąskie, ale malownicze. Mam nadzieję, że tylko ja jestem marudny, a Ty wpędzisz mega urlop, miłego!
@fressher: Hmmm... No moze faktycznie kelnerzy chyba wszyscy tacy troche cwaniakowaci i bez usmiechu w sumie, ale ogolnie olewam to. Widoczki robią robote i to mi wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@usser_: wracam w poniedzialek z delegacyjki i tak sobie kieruje i myślę, a spoko jeszcze swa dni i dlugi weekend i cos ciekawego będzie. Aaaaa gówno, ten jedzie do panny, ten popoludniowi caly weekend, ten
@Krzysztof_Ibisz: BTW. Pierwszy raz jestem na wyspie, wcześniej pisak, Makarska czy Primosten i zastanawiam się czy te #!$%@? ceny to kwestia tego że to wyspa, czy poprostu chorwacja tak zdrożała.