Wpis z mikrobloga

@Zoknarf: czyli zaczynając od pewnych składów:

Ducati:
Pecco
Bestia

Yamaha:
Franco
El Diablo

Aprilia:
TopGun
A. Szparag

KTM
B. Binder
Thriller

Honda:
M. Marquez
--- (Oby #!$%@? Rins albo Pol)

Pramac:
Martinator
--- Zarco? moze Mir?

RNF Aprilia
--- imo młody binder do moto2 moze Mir?
---? (imo Dovi albo out albo zostanie)

Hyundai Racing #pdk (Gresini Ducati)
----
--- Digi bez osobistego wsparcia Fausto raczej out

SkyVR46

Luca Marini na
@Ignite za krzywe akcje, za które niesłusznie był na początku oskarżany Miller tez niech #!$%@?. I niech w końcu na Repsola ktoś zasłuży, a nie z braku laku jak z Polem generalnie, ale on jakos tam jednak zasłużył.. Mistrzostwo Mira jest czystym przylądkiem (ale niestety jest). Dla mnie on nie zasługuje w żaden sposób na miejsce w Repsolu. A zanim będzie argument o Polu. Pol jako jedyny w Moto3 i Moto2 potrafił
@Ignite dobra #!$%@?, bo napisałem to jakbym w przedszkolu był.

Uważam, że na miejsce w Repsolu powinna trafić osoba, która na to faktycznie zasługuje. A mir w żaden sposób tego nie zrobił.

Pol ma większe referencje do dostania, bo w moto3 i moto2 to jego walka odebrala Marquezowi więcej mistrzostw. Mir mistrza ma przypadkiem i to nie tylko moje zdanie. Juz w 2020 podczas sezonu nawet komentatorzy rzucali teksty i szefowie teamow,
@Stitch: Pol szybkość pokazał na KTMie + to co napisałeś. Dla mnie to był logiczny wybór na tamten moment.
Ale nie rozumiem krytyki Mira za mistrzostwo. Miał najwięcej podiów ze wszystkich zawodników, następny sezon też miał udany, ale motocykl nie pozwalał na walkę o tytuł. Rins zdobył 2x mniej punktów.
Fabio, Pecco mają kontrakt. Dovi byłby może ok, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie. Miller mnie kompletnie nie przekonuje, żeby
@Ignite ja tu nie mówię o zawodnikach, którzy nie mają kontraktu tylko o zawodnikach ze stawki, którzy zasługują na miejsce. Wciąż to Alex po 1 sezonie w Repsolu ma więcej podiów niż Pol. Mir jedyne co zrobił w 2020 to dojeżdżał regularnie, czego nie zrobił nikt inny ze stawki.
@Stitch: Skoro nikt inny tego nie zrobił, to dlaczego oni zasługują? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Druga sprawa, jeżeli tamci zajęci, to co ma zrobić Honda? Pol ma 2 podia w Repsolu, podobnie jak Alex, chyba, że chodzi Ci o 1. sezon w Repsolu. Inna sprawa, że Honda z 2020 była świetna. Marquez wygrałby w niej prawie wszystkie wyścigi. Miał nieprawdopodobne tempo. Nakagami, gdyby nie upadł jadąc po
@Ignite Co ma zrobić Honda? Zostawić Pola. Mira trzymać jak najdalej od Repsola. Zapłacę każde pieniądze. Nie zdzierżę go w tych barwach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Stitch
Mir, o ile będzie miał alternatywę, nie pójdzie na satelitę. A tak się składa, że tę alternatywę, niestety, ma. I powatrzam po raz #!$%@? wie który, NIE ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK MISTRZOSTWO ZDOBYTE PRZYPADKIEM. Przypadkiem można zrobić pole position, bo podciągniesz się za szybszym rywalem (#pdk). Zresztą, skoro już schodzimy do zasług z niższych kategorii, mówimy o gościu, który kompletnie zmasakrował stawkę Moto 3, wygrywając ponad połowę wyścigów w danym
Niesprawny Marc


@BogdanBonerEgzorcysta: jeśli rehabilitacja pójdzie z planem to Marc będzie miał pełną mobilność ramienia.

jeśli mowa o roczniku. To w tym przypadku zapominasz o oficjalnym planie C Hondy w razie absencji Marqueza, która panuje. Gościu imieniem Iker.

@Stitch: Całkowicie się z Tobą zgadzam, wszyscy tylko nie Mir w Repsolu. Nie potrafię zdzierżyć chłopa. Pieprzy kocopoły o Marquezie, a jak media to puszczą dalej to sra pod siebie. I te jego mistrzostwo to dla mnie takie wielkie xD Najchętniej widziałbym Martina w Repsolu, potrafi być cholernie szybki, jest strasznie zawzięty ale wątpię żeby Honda chciała dwóch zawodników, którzy dochodzą do siebie po operacjach. Niech kitajce zrobią coś z tą
@Stitch: Bardziej mnie tylko Lorenzo wkurzał bo obwiniał wszystkich o wszystko. Jadąc za Marquezem gdzie Marquez był daleko i nic mu nie zrobił to potrafił go obwinić za wywrotkę xD Ale miał charakter i jaja, nie bez powodu miał tyle tytułów mistrza świata więc można mu to wybaczyć. Odkąd nie jeździ jest bardzo milutki i znośny. Lorenzo jak się odpalił na Ducati to potrafił Marquezowi porządnie uciec. Oczywiście Ducati musiało podjąć