Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
K@rwa miałem do miasta jechać pozałatwiać swoje sprawy i poszukać tej roboty w innej piekarni to nie k@rwa matka oburzona i powiedziała że nigdzie nie wyjdę stary to samo to niech się odje@ią ode mnie że nie mam pracy do @uja. I ja im zrobię na złość i nie pojadę do miasta kiedy oni ku@a chcą i nie i @uj. Sami kur@@ chcą abym nie miał roboty. JE@AĆ TO WSZYSTKO!!! () ( ͠° °) #przegryw #zalesie #gorzkiezale ##!$%@?
Pobierz M.....2 - K@rwa miałem do miasta jechać pozałatwiać swoje sprawy i poszukać tej robot...
źródło: comment_1655180016U65tu7AzmFiGGQHpMuKQhM.jpg
  • 14
@Mietek_02: to szukaj pracy jako kierowca. Produkcja to jedna z najgorszym możliwych robót, i wiem co mówię z autopsji. To ty będziesz chodził do tej roboty, a nie oni i to ty powinieneś się w niej dobrze czuć. Musisz im się kiedyś w końcu postawić, bo całe życie nie będą cię prowadzili za rączkę. Znajdź tą robotę i pokaż im, że się mylili to może wtedy zmienią swoje nastawienie do ciebie.
@Mietek_02: Wytłumacz jedną rzecz... Dlaczego człowiek dorosły (bo skoro pracowałeś, to raczej znaczy, że masz 18+) nie może wyjść do miasta? Czy masz problemy z niedoborowym towarzystwem i uzależnieniami i temu nie chcą cię puścić? Bo to jest mega dziwne i niezrozumiałe. Może boją się o twoje zdrowie, bo zawód kierowcy jest odrobinkę niebezpieczny (ale bez przesady, na produkcji też cyrki się dzieją :) ) oraz kontuzjogenny. Ale i od stania