Wpis z mikrobloga

pracuje u Janusza fizycznie i dzisiaj przyprowadził trzy Ukrainki na douczenie. Jedna z nich to dobra rakieta taka z typu #plodnajulka max 20lat . Cały dzień #!$%@? 2x szybciej i jej pomagam, żeby tylko zwróciła na mnie uwagę co skutkuje pozytywnie, póki co, już się zakumplowalismy i planuję ja jutro albo w środę zaprosić na kawę. Mireczki dobrze robię i zamocze czy tylko simpuje z czego jedynie Janusz będzie miał pożytek? #takaprawda #pracbaza #praca #januszex
  • 40
  • Odpowiedz
Cały dzień #!$%@? 2x szybciej i jej pomagam, żeby tylko zwróciła na mnie uwagę

Mireczki dobrze robię i zamocze czy tylko simpuje z czego jedynie Janusz będzie miał pożytek?


@quaz2020: pewnie, każda Ukrainka wręcz marzy o wykopku-beciaku który będzie wokół niej skakał jak wkoło śmierdzącego jajka
  • Odpowiedz
  • 6
@ItsyBitsyPajonk nie ma nawet chłopaka, to sprawdziłem jako pierwsze u jej koleżanki, średnio mówi po polsku bo jest tu dopiero 3msc, ale oboje znamy rosyjski więc się dogadujemy a przecież chętnie ja nauczę naszego języka ( ͡º ͜ʖ͡º) boje się tylko że mnie sprzeda jej koleżanka ze o nią pytałem i się spłoszy dziewczę xd
  • Odpowiedz
  • 4
@staggermeister_ ale jakie skakał, jakoś na początku trzeba przecież jej zaimponować i zwrócić uwagę, inaczej jak bym nie zagadał to by #!$%@? wyszło mimo że jeszcze i tak #!$%@? wyszło. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@quaz2020:jak kiedyś zostaę Januszem to będę zatrudniał Julki, żeby poganiały takich chłopów.
- Mirek, jak ty szybko korbą kręcisz hihi
- Miruś, zostań dłużej, jest jeszcze 1300kg cementu do wniesienia, może zostaniemy na górze po robocie?
  • Odpowiedz
boje się tylko że mnie sprzeda jej koleżanka ze o nią pytałem i się spłoszy dziewczę xd


@quaz2020: ona już to wie, prawdopodobnie w ciągu kilku minut od waszej rozmowy wiedziała
  • Odpowiedz
  • 2
@kiciek tez uważam że to celowe zagranie ze strony Janusza i nie wiem czy wchodzić w ten b8 z jego strony chociaż jak koleżanka stoi tyłem to jestem skłonny się poświęcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz