Wpis z mikrobloga

pracuje u Janusza fizycznie i dzisiaj przyprowadził trzy Ukrainki na douczenie. Jedna z nich to dobra rakieta taka z typu #plodnajulka max 20lat . Cały dzień z---------m 2x szybciej i jej pomagam, żeby tylko zwróciła na mnie uwagę co skutkuje pozytywnie, póki co, już się zakumplowalismy i planuję ja jutro albo w środę zaprosić na kawę. Mireczki dobrze robię i zamocze czy tylko simpuje z czego jedynie Janusz będzie miał pożytek? #takaprawda #pracbaza #praca #januszex
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@quaz2020: A chłopie, weź rób tak jak zaplanowałeś i czekaj na rezultaty, a nie pytaj bandy zjebów z wykopu co g---o tak naprawdę wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Wybadaj, czy męża nie ma i powodzenia życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@quaz2020: nope. Na kawę to ją zaprosi typ, przy którym nie będzie umieć czegoś zrobić i on sobei z niej zrobi żart i się podśmieje, że jest nieco idiotką przez co ona będzie go uważać za dupka i starać mu się udowodnić, ze wcale nie jest taka głupia i nieporadna. Całkiem możliwe, ze wtedy przyjdzie do Ciebie zapytac jak coś zrobić by zaimponować temu koledze, któremu nie ciekło po spodniach
  • Odpowiedz
  • 0
@JimNH777 współczuję jeżeli miałeś takie przezycia, ja ewidentnie widziałem te spojrzenia odwzajemniane wiec czuję że jej zaimponowalem a i żartem też potrafię rzucić w odpowiedniej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
  • 2
@GoodLikE w foliu, akurat w tym aspekcie bywam ostrożny.

@Skips jutro jeszcze z nią pobajeruje a w środę na 100% zapraszam na kawę, jak odrzuci to nic się nie stanie i najwyżej będę z nią mniej gadał jak się zgodzi to ideolo ()

@irish71 przecież udaje, najpierw badam grunt a później ja zaproszę gdzieś, taką strategię stosuje zawsze i raz działa raz
  • Odpowiedz