Wpis z mikrobloga

@PepeXD: tak naprawdę na każdej jest git oprócz sektora pod wieżą - tam się stoi i śpiewa. Pierwszy lewy sektor oraz pierwszy prawy sektor od wieży również jest zapraszany do dopingu, więc też co jakiś czas się stoi.

Na pozostałych - spokojnie.
Trybuna wschodnia w godzinach 16-19 jest mocno nasłoneczniona, więc zalecam czapeczkę, okularki - najlepiej górne sektory.
wybrałem M i rząd pierwszy od góry z tej tańszej puli, bo po co przepłacać


@panpikuss: jak dla mnie, to tylko zachodnia trybuna pozwala fajnie obejrzeć żużel jak jesteś laikiem.
Wschodnia strona jest zbyt płasko nachylona, by jakoś komfortowo oglądać żużel.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@symis: na pewno (choć sam nigdy nie bylem na zachodniej), ale jak już wziął wschodnią, to tylko mówię, ze nie musi się trzymać tego swojego miejsca nisko na M.
@panpikuss: a to Ty jesteś tym delikwentem co to ze swoją rodzinka zajmuje miejsca na sektorze M jak mu się podoba i nie rozumie, że to co na bilecie jest napisane, obowiązuje na stadionie?
Numeracja nie była przestrzegana przy Covid.
byłeś we Wrocławiu na żużlu kiedyś że takie bzdury piszesz?

a to Ty jesteś tym delikwentem co to ze swoją rodzinka zajmuje miejsca na sektorze M jak mu się podoba i nie rozumie, że to co na bilecie jest napisane, obowiązuje na stadionie?


@gangolsena: @sEB-q:
Myślę, że koledze @panpikuss chodzi o to, że ludzie z dolnych rzędów i tak nie siedzą na swoich miejscach tylko albo kiszą się na górze
@Borysko_88: może, chociaż po tonie wypowiedzi przekonany nie jestem , ale nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi usiadł na miejscu na który kupiłem bilet ... ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak że siadało się gdzie chce ale to było jak jeszcze były ławki w latach 90-tych.
@sEB-q: Jakie lata 90 jak to w 201x było jeszcze zajmowanie miejsc bluzami na ławkach i kto pierwszy ten lepszy xD To byli czasy, teraz to ni ma czasów.
Co do podsiadania to miałem raz taką sytuację i po prostu grzecznie ludzi wyprosiłem (tak to była rodzina z dzieciakami xD). Ale akurat doceniam to, że nie ma trujących dupę stewardów, którzy na siłę sadzają na swoje miejsce bo z takimi przypadkami
@Borysko_88: tak tak numerowane są od kiedy powstał Nowy, a że za młodu raczej chodziło się pod wieże to jakoś mi się tak skojarzyło z 90-tymi , jeszcze jak był wielki napis Mirek Cierniak na całym sektorze... :)
@Borysko_88: raz byłem w tamtych czasach na innej trybunie i to na pierwszym łuku i akurat podczas finału złotego kasku 1999 a co wtedy się stanęło na na I łuku chyba wszyscy pamiętają ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sEB-q: jestem regularnie i siadam sobie tam gdzie akurat mam ochotę i gdzie jest wolne, bo tak jak @Borysko_88 zauważył masa osób i tak stoi na górze albo przy płocie.
@gangolsena: bez przesad, nie będę przecież chodził na M, wolę bliżej środka. Może raz mi się zdarzyło, żeby ktoś powiedział, że to jego miejsce, wtedy siadam gdziekolwiek obok.

Zresztą nie wiem co Wy macie z tymi miejscami.
Bylem na różnych
@panpikuss: tak do czasu jak jest wolne to wiadomo ze problemu nie ma... ale raczej jakieś normy obyczajowe obowiązują no chyba że kupujesz gówno miejsce tylko po to żeby wejść na mecz i wtedy stoisz sobie gdzieś wyżej np na koronie. Mi chodziło stricte o zajęcie miejsca komuś kto akurat jest na tym meczu i pisanie komuś kto nie był na olimpijskim że się siada gdzie chce to co najmniej wprowadzenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sEB-q: oczywiście, że normy obyczajowe obowiązują, dlatego nie wyobrażam sobie, żebym miał komuś nie zejść z miejsca, jeśli ma tam bilet.
To w zupełności wystarczy na wschodniej.