Wpis z mikrobloga

@Mfalme_Kitunguu: Ten co odkopał. Właśnie za to uwielbiam #muzyka na wykopie wchodzisz sobie raz na jakiś czas i nagle z niczego ktoś wrzuca piosenki które kiedyś ci siadały, ale o nich zapomniałeś. Ogólnie pamiętam, że to kiedyś dość często w radiu grało podobnie jak @Vegasik69 Liquido-Narcotic które swoją drogą jest do dziś jedną z moich ulubionych piosenek.
  • Odpowiedz
@Mfalme_Kitunguu: Może to bardzo dziwne, ale pomimo tego iż wielokrotnie słyszałem tę piosenkę dziś pierwszy raz zobaczyłem takową z teledyskiem i muszę przyznać, że zrobiło to na mniej wrażenie. Bo ile motyw z nagością do mnie nie przemawia tak dziewczyny na tym teledysku są bardzo ładne i wyglądają mega współcześnie pomimo tego, że jest to 1992/93 rok
  • Odpowiedz
@Cztero0404: z tym współczesnym wyglądem to racja, choć trzeba zwrócić uwagę że nie mają na sobie żadnych ciuchów, które tę iluzję współczesności pewnie szybko by przebiły, a co do fryzur - niemal wszystkie mają po prostu długie, proste, rozpuszczone włosy - które modne były prawie zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawie, bo dziewczyn na szczęście nie objęła już ta wstrętna moda na paskudne trwałe ondulacje z
Ultimator - @Cztero0404: z tym współczesnym wyglądem to racja, choć trzeba zwrócić uw...
  • Odpowiedz