Wpis z mikrobloga

Tak sobie ostatnio myślałem że powodem #przegryw u wielu jest to że kobiety zazwyczaj nigdy nie były prawdziwie samotne. Nie są entuzjastycznie nastawione do poznania nowych ludzi na ogół. Nie czują potrzeby tego. Nie czując mocnej chęci poznania kogoś ze względu samotności, a poprzez to nie wykazując entazjazmu tylko ewent. neutralność - zachowują się w sposób traktujący mężczyzn jak produkt. Mający im zapewnić określone rzeczy, bo jest go aż nadto ale nie każdy z tych produktów jest równej jakości a chce się tej najlepszej jak krem czy marka ubrań. Tak jak za mojego pokolenia dzieci naszych rodziców czyli moi rówieśnicy wiem jak wyglądali ze swoimi problemami jakie są aktualnie to nie wyobrażam sobie co będzie jak dzisiejsze nastolatki będą miały dzieci i one podrosną.
Wcześniej tego nie było, bo żadna z grupą nie miała nadmiaru, tzn. i kobiety i mężczyźni mieli ten głód, chęci poznania kogoś stworzenia związku. To też oboje się starali. Jak był równy atrakcyjnością ktoś, to kobieta też chciała dobrze wypaść bo trawiła ja samotność.
#blackpill #tinder #zwiazki #samotnosc
  • 6
30+ jest znacznie większe


@NoHejCoTam: Jest też inny stan. Jesteś 30+, nigdy żadnego sygnału od płci przeciwnej nie otrzymałeś. Zwyczajnie pogodziłeś się z tym, że jesteś nieatrakcyjny. Wiesz, że to jest przyczyna. Już nie oszukujesz się, że musisz przypakować na siłce, wybielić zęby czy zapisać się na kurs tańca, bo wiesz, że nic nie możesz zmienić. Ba, nawet nie chcesz już zmieniać swojego kawalerskiego życia, bo zaczyna ci być z sobą