Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@erni13:

Dostałeś kiedyś pałka? XD

Dostałem na treningu w głowę tak, że partner zrobił się blady na widok mojej odsłoniętej czaszki. Skóra z łuku brwiowego zasłoniła mi oko. Śmiesznie to wyglądało.
.

Boli jak cholera, od lekkiego strzału w udo mialem potężnego siniaka przez 3 tygodnie XD

Jeśli siniaki eliminowałyby przeciwnika z walki, to takie sporty jak boks, mma, karate i cała masa innych, nie miały by sensu. Walka kończyłaby po
Zdupystrzelec - @erni13: 
 Dostałeś kiedyś pałka? XD
Dostałem na treningu w głowę ta...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Z_dupy_strzelec: wiesz ogólnie chodzi o odruch obronny jak ktoś dostanie gazem to automatycznie puszczają ręce żeby twarz chronić i następuje reakcja. Na filmiku jest trochę inna sytuacja choć po części masz rację
@Z_dupy_strzelec +1 Większość uderzeń w głowę nie jest stricte bolesna, tylko otumania. Aspekt czy boli to w ogóle to kosza można wyrzucić, bo jak słusznie zauważyłeś - choćby ze względu na adrenalinę, w agresji na serio to jest mało istotne żeby się obronić tu i teraz. A przeciętny baton za lekki i za słaby żeby łatwo skutecznie coś złamać. Jednak w praktyce nie jest to jakieś złe narzędzie do samoobrony, bo większość