Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

młotkiem chcesz się bronić? Zapraszamy do więzienia


@adrninistrator: W teorii możesz się bronić nawet śmigłowcem szturmowym, a w praktyce w tym #!$%@? nieludzkim, bezprawnym państwie dostaniesz wyrok za usiłowanie zabójstwa grupy dresów czy innych narkomanów recydywistów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: Znów mit pałki teleskopowej :)
Pałka jest za lekka, żeby była bardzo skuteczna w samoobronie. Przeciętna pałka waży 300-400 gram, czyli tyle co patyk rzucany jamnikowi. To jest sprzęt dla służb. Dobry do wymuszania posłuszeństwa kogoś, kto się stawia ale tylko trochę.
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: Teoretycznie wydaje mi się że najlepszy byłby silny cios młotkiem okolice kolana/Uda/miednicy i ucieczka. Jednak wątpię czy byłbym w stanie coś takiego odwalić plus z prawnego punktu widzenia może być słabo. No i czysto praktycznie to noszenie młotka nie jest zbyt normalne.
  • Odpowiedz
  • 1
@Z_dupy_strzelec Wlasnie o to chodzi. palka musialbym dobrze wycelowac z dobrej odleglosci. A wiadomo ze adrenalina robiłaby swoje. A mlotkiem nawet w bezposrednim starciu pewnie udaloby mi sie pare razy przycelowac przeciwnika w glowe zeby go ogluszyc
  • Odpowiedz
A mlotkiem nawet w bezposrednim starciu pewnie udaloby mi sie pare razy przycelowac przeciwnika w glowe zeby go ogluszyc


@Mariusz_Drugi: coś czuję że niedługo wyślemy Ci wykopową rakietę do więzienia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Z_dupy_strzelec: Boli jak cholera, od lekkiego strzału w udo mialem potężnego siniaka przez 3 tygodnie XD

Jakby ktoś dostał taka pałka w ramię z użyciem całej siły to szybko by obsral zbroje
  • Odpowiedz