Wpis z mikrobloga

Siemanko!

Był sobie meczyk, było sobie podanko Szymańskiego nad obrońcami, cyk-cyk, Lewandowski z powietrza, 1:0 po akcji jak marzenie z rywalem z tzw. górnej półki, czyli oczywiście wyższej niż nasza. No a potem na scenie zagościł Emil Cioran, nasz duchowy przewodnik.

- który rozdział z książki Emila Ciorana pasuje do środka pola po przerwie ("Totalnie niezadowolenie"? "Monopol na cierpienie"?)?
- dlaczego największym wygranym meczu są zawsze ci, którzy zdążyli #!$%@?ć przed katastrofą?
- Polska - Hiszpania 0:6 czy Polska - Belgia 1:6? Sympatyczny mini-quiz w którym Dawid Nowak jest odpowiednikiem Roberta Lewandowskiego i wcale a wcale nie jest to dobrą wiadomością
- co nam wyjaśni Holandia - czy Michniewicz jeszcze spróbuje wyższego pressingu, czy może jednak w trybie pilnym powoła jeszcze Bąka, Wałdocha, Gorgonia i Tomasza Kłosa?
- telefon Bońka do Lewandowskiego. Ile strzeliłeś Belgii? Jedną? Znam gościa co trzy. Na mundialu. Ale to sorry, o bramkach mundialowych pogadamy może za rok, teraz mam na drugiej linii Bosackiego, z nim się da ten temat poruszyć.
- SZEJKOWIE W ŚLĄSKU WROCŁAW
- ale to nie szejkowie, tylko Mats Hartling i Adam Pietrowski
- ale to nie Śląsk, tylko Wrocław Soccer Club
- ale to nie Wrocław, tylko stacja międzyplanetarna, na którą bilety sprzedają ludzie powiązani z biznesem przyszłości.

I wiele, wiele więcej. Dzięki bardzo za ciepłe przyjęcie już nie tylko, jak wam zaiwaniam gitarę w piątek, ale nawet w środku tygodnia, gdy pojawiamy się w innych formatach. Trochę mnie martwi, że szybciej się znudzimy ludziom, ale pan Cioran pozwala mi przyjąć to zmartwienie z godnością.

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #reprezentacja #pilkanozna #goalpl #ekstraklasa

Link do YT:
Jakub_Olkiewicz - Siemanko!

Był sobie meczyk, było sobie podanko Szymańskiego nad ...
  • 5