Wpis z mikrobloga

@MasterOf8: cieniowanie jest w cenie lakierowania. IMHO jak myślisz o robieniu części samodzielnie i auto jest względnie tanie to kup szpachlę i ogarnij całość samodzielnie. Klucz do sukcesu to staranne wyszlifowanie szpachli, lakierowanie poćwicz na jakimś kawałku blachy i będzie w miarę OK. Ogarnąłem sobie tak kiedyś gruza i wyszło w pytę :)
@axelrodi: Nie jest tanie ale fajnie byłoby się nauczyć robić zaprawki a te drzwi wydaję się względnie łatwe do zrobienia. I nawet jeśli mnie stać to te 3000-4000 za takie coś to jednak uważam, że dużo. Wewnętrzny Janusz nie chce tyle wydać.
@MasterOf8: Może wyjdzie trochę taniej, ale na pewno nie o połowę :) Nadkole tu to większość roboty, drzwi i tak będzie musiał maznąć (cieniowanie) a wtedy prawdopodobnie Twoja robota na drzwiach nie będzie go zadowalać i i tak zedrze to co zrobiłeś.

Ja bym nie pytał na wykopie tylko na FB na jakiejś grupie dla lakierników. Trochę ciężkie towarzystwo i większość "wyżej sra niż dupę ma", ale zawsze znajdzie sie ktoś