Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawostek, w AWS DeepRacer można trenować kaszlaka żeby jeździł po torze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AWS DeepRacer to zabawka edukacyjna, w której trenujesz autko w symulatorze stosując uczenie maszynowe, po czym można się nim ścigać albo w symulatorze, albo na torze podczas zawodów. Poprzez wyścigi można się zakwalifikować do mistrzostw, w ramach których spędza się 5 dni w Las Vegas na konferencji re:Invent. W symulatorze można ubrać też autko w różne skórki.
Zaproponowałem malucha jako skórkę na początku sezonu, a ziomki z AWS ją zrobili.
Do tego tor w tym miesiącu w wyścigu nazywa się Breadcentric Speedway, od mojej nazwy w lidze.
Do tego za dwa tygodnie lecę do Toronto robić konferansjerkę do wyścigu na AWS Summit.
Nie sądziłem że jak się chłop wkręci w zabawki to może to mieć takie konsekwencje.
#naukaprogramowania #uczeniemaszynowe #machinelearning #aws #fiat #fiat126p i trochę #bojowkapiekarska, bo stąd nazwa. #chwalesie
tptak - Z takich ciekawostek, w AWS DeepRacer można trenować kaszlaka żeby jeździł po...
  • 7