Wpis z mikrobloga

@noslimE: Trochę bez sensu porównanie, bo przymykasz oczy na to co działo się w międzyczasie, tak żeby udowodnić swoją rację, że wysokie stopy nie pomagają.

Czechy:
- nie podniosły stóp ponad inflację, ba ich stopy sa MNIEJSZE od naszych
- na tle regionu nie sa nawet jastrzębiami
- socjal
- obnizka vatu (obniżki podatków sa czynnikiem proinflacyjnym)
- przywrócenie vatu w czasie walki z wysoką inflacją (sick!)

Polska z tych 5
@noslimE: ciekawe czy w tym momencie jakiś niemiecki Hans na niemieckim wykop.de pisze komentarz chwalący polski rząd i nasze ministerstwo finansów, i twierdzi że Niemcy powinni brać z Polski przykład
@siemankooo:

ale w czym problem?

nie powiedzieli kiedy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale podniosą. Na dowód tutaj, 19 wykopków nie może się mylić.

Wołam tych ekspertów, sam wśród nich jesteś XDDDDDDDDDDDDDDDDD XDDDDDDD

@lani, @MilusiMisio, @MachiavelliTan, @n3sta, @Lketoglutaran, @ossprime, @NocJestMistyczna, @marek-krakow, @Benq20, @Delus, @affairz, @turbanator, @siemankooo, @druppi, @EdgyCaesar97, @Zabi96, @anttrza, @
Kiedysbedeczerwonka - @siemankooo: 

 ale w czym problem?
nie powiedzieli kiedy ( ͡...

źródło: comment_16548547767EBzh0Htxu9IvaHDhluk7d.jpg

Pobierz
Polska z tych 5 błędów które podałem, popełniła 3(jeśli uwzględnić większą stopę to nawet 2, ale różnica jest śmieszna więc pomijam) z tym że ostatni błąd w czasie wciąż rosnącej i wysokiej inflacji jest chyba najgorszym błędem.


@siemankooo: i dalej mamy niższą inflacje, no popatrz pan. Również później zaczelismy podnosic te stopy i pamietam dobrze ten kwik na tagu

chrum chrum czesi mądrzy juz podnoszą nie to co my


i co,
@Kiedysbedeczerwonka: Widze że jesteś zwykłym spamerem, plusy ludzie dają na dobre info, ja ani nikt z plusujących nie odpowiada za prawdomówność banku Czech.

Równie dobrze możemy wrócić za rok gdzie okaże się że jednak stopy wzrosły i zaczniesz spamowac że "hahaha siemanko znowu się mylił bo czechy podniosły ponad inflację"
@siemankooo: haha zwykłym spamerem jesteś ty, bo piszesz bez pokrycia. Zostałeś wyjasniony, a teraz uciekaj do budy bo zaraz sushi zamawiam


@Kiedysbedeczerwonka: z kim ja gadam, masz 15 lat? wszystko co napsiałes to jakieś brednie i wyszukanie wpisów "bo dałes plusa hahaha" szkoda że traciłem czas na takiego nastolataka, #czarna
@Kiedysbedeczerwonka: z kim ja gadam, masz 15 lat? wszystko co napsiałes to jakieś brednie i wyszukanie wpisów "bo dałes plusa hahaha" szkoda że traciłem czas na takiego nastolataka, #czarna


@siemankooo: dawaj na czarną, nic się nie sprawdziło co napisałeś i plusowałeś. Tyle możesz. Wołam jeszcze raz twoich kolegów przegrywów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślisz, że tylko ty jesteś wyjasniony i dałeś mnie na czarną?