Wpis z mikrobloga

W Czechach inflacja już 16%, ale wiadomo tam sobie poradzili bo to nadkraj, nie to co w polandii. Plusujcie przeujów bankowości naszego regionu xD

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Inflacja-w-Czechach-szybuje-coraz-wyzej-Wladze-w-banku-centralnym-przejmuja-golebie-8354846.html
#ekonomia #inflacja #stopyprocentowe #nieruchomosci
noslimE - W Czechach inflacja już 16%, ale wiadomo tam sobie poradzili bo to nadkraj,...

źródło: comment_1654852414cxsXfDZatga2DZeJ44IRKU.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noslimE: w sumie sie wypowiem bo czemu nie.
Mieszkam w Czechach od prawie roku. Jak wyjeżdżałem, ceny produktów w Polsce były niższe, przeliczając cenę w Czechach na złotówki. 2 miesiące temu ceny się wyrównały, byłem w szoku gdy wróciłem na weekend. Teraz jestem na chwilę w Polsce a ceny już są wyższe i jestem w szoku jak ludzie tutaj są dymani. Zatem tak, w Czechach realna i oficjalna inflacja 16%
  • Odpowiedz
@noslimE: ta, pamiętam jak cały wypok się do Czech tasował.

Na tym portalu masz mentalną gimbazę, Czechy wprowadziły obowiązek maseczek, PiS morduje Polaków bo nie wprowadził takiego obowiązku. PiS wprowadził obowiązek, więc morduje Polaków, bo maseczki robią grzybicę płuc. Czesi wprowadzili wysokie stopy, PiS morduje Polaków, bo my mamy niskie i potem będziemy mieli 2 razy taką inflację. Okazuje się, że to Czesi mają 2 razy taką inflację... coś zaraz
  • Odpowiedz