Wpis z mikrobloga

HALO POLICJA PO CO ONI OBNIŻAJĄ JAK ZARAZ BĘDĄ MOGLI SPRZEDAĆ DROŻEJ BO MIESZKANIA ZA MIESIĄC BĘDĄ DROŻSZE!?

Jeszcze taka obniżka!? Panie, co oni, średnia cena transakcyjna w Katowicach to 8928 (według NBP), A ONI OBNIŻAJĄ JESZCZE DO 7000!!!!

WOŁAM EKSPERTÓW @Kiedysbedeczerwonka @PandaCKratka @platynowyruchacz @NapoleonWybuchowiec @Dusk_Forest77 aby mi wytłumaczyli co się dzieje.

CO DEWELOPER NIE CHCE ZAROBIĆ CZY JAK!? Miało nie być żadnych obniżek po Ukraińcy, Fundusze,
  • Odpowiedz
  • 31
@lycaon_pictus dzięki temu osiedlu Mikołowska będzie całkowicie nieprzejezdna. Przez co zakorkuje się Kościuszki, które już teraz ma problemy w godzinach szczytu. Będzie wesoło ( )

@Filip3k91 za wycięcie tych drzew i zgrywanie głupa to powinni mu #!$%@?ć taką karę żeby się posrał na miętowo. Ale jak zwykle kara była symboliczną, raptem cena dwóch metrów kwadratowych jednego mieszkania
  • Odpowiedz
JESZCZE WOŁAM @platynowyruchacz BO DEWELOPER WOLI POCZEKAĆ NIŻ OBNIŻYĆ CENĘ I SPRZEDAĆ! CO SIĘ DZIEJE!?!?!?!? A JESZCZE PODAŻ JEST MINIMALNA - PO CO TE OBNIŻKI?

POLICJA DEWELOPER STRACIŁ ZMYSŁY TRZEBA SZYBKO DO NIEGO PSYCHOLOGA WYSŁAĆ!!!!
  • Odpowiedz
@platynowyruchacz: ALE NIE MIAŁO BYĆ ŻADNYCH PROMOCJI BO DEWELOPER WOLI TRZYMAĆ (NAWET KILKA LAT TRZYMAĆ) NIŻ SPRZEDAĆ TANIEJ - to twoje słowa misiu pysiu ;)

A teraz czekam na fikołki, proszę postaraj się i daj mi dobrą rozrywkę ;D
PS: na salta też liczę ;)
  • Odpowiedz
@haha123: Czy cieszysz się i z tej radości piszesz capsem, bo miałeś właśnie kupować mieszkanie w tej inwestycji i dzięki spadkom zaoszczędziłeś około 49 000 zł, czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
@avatarr: raczej sobie jaja robię z tutejszych naganiaczy na tagu i ogólnie naganiaczy i branży nieruchomości, którzy to uparcie twierdzili, że nie ma szans nawet na 1 zł upustu, a teraz narracja się wali jak domek z kart, więc mam z tego mega bekę ;D

@Kiedysbedeczerwonka: masz całkowitą rację, właśnie pęka dupa branży nieruchomości i naganiaczy, skoro deweloperka już stosuje pisma do rządu i żebrze o pomoc i
  • Odpowiedz
@Ateeeny: są, ale mało ;( większość niestety miała chociaż odrobinę godności i honoru i kiedy było już oczywistym, że bańka pękła to w ciszy odeszli z wykopu ;(

Zostali tylko ci bez kręgosłupa moralnego, ale to dobrze, teraz ich fikołki intelektualne będą mi dostarczać dobrej zabawy i humoru ;D
  • Odpowiedz
@NapoleonWybuchowiec: a kto to do nas zawital? Pan maruda, pogromca dobrej zabawy i usmiechu dzieci!
pamietam nasza ostatnia dyskusje, i jak tam kredyt sie zgadza? dalej wynajmowane mieszkanie samo sie splaca i jeszcze na miesieczne wakacje na Dominikanie wystarczy?
  • Odpowiedz