Wpis z mikrobloga

Jak tam kredyciaże i szkodnicy którzy myśleliście że złapaliście Boga za stópki > Biorąc 400 000 PLN w kredycie na zmiennej stopie procentowej?

Co kooorwa, jednak bogactwo nie bierze się z kredytu na Hipotekę i umowy oddam później XD

mam dla was imponującą wiadomość:

- Mogę z góry zapowiedzieć, że zgodnie z najnowszymi analizami, pod koniec przyszłego roku być może będzie możliwość obniżania stóp procentowych - zapowiedział na początku czwartkowej konferencji prasowej prezes NBP Adam Glapiński.

do konca 2023 roku zostało 18 miesięcy ( 18 x 0.5% ) + 7% to dojedziecie do 16%

do tego czasu kukle was nie raz zapieką

( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazlewactwa
#finanse #gospodarka #flipmieszkania #patologiazewsi #deweloperka
  • 77
  • Odpowiedz
@dzikuZplasriku: w 2015 r wziąłem kredyt na 20lat, wartość 300k - mieszkanie 58m2. W 2021 r. spłaciłem ten kredyt w całości zamykając hipotekę. Sprzedałem mieszkanie pod koniec tego samego roku za 580k. A następnie kupiłem upatrzony dom 120m2. Widzę ze jesteś specjalistą od zawiści i zazdrości ludzkiej, niech cie dupa poboli trochę więcej nieudaczniku.
  • Odpowiedz
@dzikuZplasriku: Bo lepiej całe życie nie mieć własnego kąta i spłacać komuś kredyt. A jak wiadomo nie każdego stać na to by za własną gotówkę kupić mieszkanie- stąd kredyt. I z czego Typie sie cieszysz? Z Czyiś tragedii? Zawistny wykopku - wracaj grzecznie do swojego pokoju u Mamusi i odrob pracę domowa na jutrzejsze lekcję przyrody
  • Odpowiedz
@dzikuZplasriku: jak tak biedaku na wynajmowanym? spłacasz komuś kredyt na chate, mieszkasz ze starymi mając 30 lat czy jeszcze nie ukończyłeś szkoły podstawowej i całe twoje finanse to kieszonkowe na gumę kulkę zakupioną w sklepiku szkolnym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzikuZplasriku: mam wrażenie, ze ty jakiś upośledzony jesteś. Żaden twój post nie jest napisany poprawnie. Wiec albo jestes zwykłym debilem, albo jedna ręką piszesz, a drugą konia walisz że udalo ci się striggerowac wykopkow
  • Odpowiedz
  • 0
@dzikuZplasriku kredyt na kurnik wzięty, regularnie nadplacam, wartość kredytu + odsetki (przy założeniu że takie stopy będą przez 15 lat) przewyższa wartość mieszkania, pozdro
  • Odpowiedz