Wpis z mikrobloga

#!$%@? tak dalej wykopki to już w tym kraju nikogo nie będzie żeby #!$%@?ć na wasze emerytury


@durielek2: po pierwsze, 30-40 latkowie nie beda miec zadnej emerytury, to juz praktycznie wiadomo. po drugie, i bardzo kurla dobrze. Moze jakby populacja sie drastycznie skurczyla to moze, ale tylko moze, przetrzebiony narod wybralby normalniejszych rzadzacych. A nawet jesli nie, to nie byloby innej opcji jak uchwalic eutanazje na zyczenie, co jest moim malym
  • Odpowiedz
Jakby tak wasi rodzice robili tak jak chcecie to 99% z was by się nie urodziło, bo lata 80. i 90. w Polsce to bieda i kryzys.


@etxeberia: no i fajnie, mielibysmy kurla spokoj jako nieistniejace byty, a tak musimy zapyerdalac dla janushka i innych pyerdolonych bogoli z it i innych ludzi sukcesu.
  • Odpowiedz
ludzie są #!$%@?, ja miałem wyrzuty sumienia jak brałem 4k na meble w ikea na raty zero a oni po same kule z kredytem bez stałego oprocentowania i z dzieckiem, debile.


@dildo-vaggins o #!$%@? odezwał się bogacz co w Ikei wziął ledwie 4k na raty z duszą na ramieniu. Jak ty się boisz brać 4k kredytu to na 1/4 tego co oni wzięli by cię stać nie było, więc śmiało możesz skrolowac
  • Odpowiedz
przesadzają trochę, 4k raty to nie jest jakiś dramat żeby nie dać rady. 2k każdy wrzuci i juz


@kipowrot: Pewnie, że przesadzają, nawet 10k raty to nie jest jakiś dramat żeby nie dać rady. 5k każdy wrzuci i juz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: Podejrzewam, że zdecydowaną większość tych ludzi byłoby stać kontynuować budowę czy spłacać kredyt jeśli równocześnie nie wystrzeliła by inflacja, paliwo nie kosztowało 8 PLN itp itd
  • Odpowiedz
no a z drugiej strony co, wyjedziesz?


@buczubuczu: nie wiem co zrobisz, ale to nie jest mój problem. Pewnie, że mi przykro jak ludziom w życiu nie wyszło. Ale czasem tak jest, że w życiu, na świecie przychodza bardzo niepewne czasy. Np. jest własnie grudzień 2020 i świat, który znaliśmy właśnie się skończył. Jest prze-je-ba-ne. I tysiące ludzi, co myślało o zakładaniu rodziny czy kupnie mieszkania ma strasznego pecha. Bo podjęcie
  • Odpowiedz
Krzywda innych mnie nie cieszy, jakiś #!$%@? jestem


@robertx: O jakiej krzywdzie piszesz? Jeżeli zareagują na fakt, że nie stać ich na ratę kredytu to i dach nad głową będą mieli, jedzenie i na wakacje za granicą. A jeżeli nie zareagują to zapłacimy za ich mieszkanie wszyscy, a czokoszoki będą jeszcze droższe.
  • Odpowiedz