Wpis z mikrobloga

Wykopek: "słuchaj no mówię ci, idź do zawodówki, będziesz miał fach w ręku i od razu będziesz zarabiał GRUBĄ KASĘ

ja: "no nie wiem wykopku, a ty jaką zawodówkę skończyłeś? "

Wykopek: "nie, ja studiowałem sobie dziennie 5 lat za pieniądze rodziców, chlałem sobie i imprezowałem, ale mówię ci, teraz bym do zawodówki poszedł bo fach w ręku a potem bym kursy robił! Kolega kolegi znajomego skończył zawodówke i założył WŁASNĄ FIRMĘ

Menawhile zawodówka:

#takaprawda #wykopkitodebile #justwykopthings #przegryw
LajfIsBjutiful - Wykopek: "słuchaj no mówię ci, idź do zawodówki, będziesz miał fach ...

źródło: comment_1654759937tbw38IWlwFinxl3t0187P7.jpg

Pobierz
  • 69
@LajfIsBjutiful: bo myślenie wykopka jest proste jak zdawanie z klasy do klasy w zawodówce. Wg wykopka każde studia w Polsce to gównostudia i po nich nadajesz się do pracy w McDonalds. Za to po zawodówce każdy zakłada własną firmę i zarabia 20k na rękę (oczywiście nie ma tam pracowników za 3k, bo skąd ma ich wziąć skoro po zawodówce każdy zakłada własną firmę) ewentualnie jest spawaczem głębinowym na platformie w Norwegii
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LajfIsBjutiful: teraz są branżówki, a nie zdz, więc jak ktoś chce to może w ramach kontynuacji zrobić sobie średnie, technika, a nawet iść na studia po branżówce drugiego stopnia. Jedna z niewielu rzeczy dobrze zrobiona przez obecną władzę.

Co do zdjęcia, to zawsze mnie pies zastanawia xd
@ruda_stuleja tak, do polaka, majzy i anglika jest wszystko. Przedsiębiorczość, biologia, chemia również ale to jest chyba tylko przez rok całego nauczania xD zawodowe przedmioty (teoria) były raz na rok przez miesiąc na specjalnym kursie i tam już nie było nic.

Edit. Nie wiem co się zmieniło przez ponad 12 lat ( ͡º ͜ʖ͡º)