Wpis z mikrobloga

@mccloud: za takie gówno 540 tys? Za tyle to powinieneś mieć na tip top z fotowoltaiką za 100 m2. A tam tylko cegły, stolarka okienna, dach. Nawet ocieplenia nie ma, tynków. No nic.
  • Odpowiedz
@emeig: Nie wiem co to za lokalizacja.
Ale mniej wiecej to samo tylko w krakowie (jeszcze w krakowie) to kwestia pewnie kwestia 2 milionów (bo bardzo duża działka).
Sam dom + minimalna działka (0.05 ha) to 1.2 miliona. No troche w lepszym stanie, bo podjazd/ogrzewanie podłogowe na dole + kaloryfery na górze, piec, zasadzenia, trawa.
No niech to spadnie do 1 miliona. Ale jak ktoś wystawi coś takiego za tego miliona
  • Odpowiedz
niezle tych ludzi #!$%@?. ja na poczatku 2017 kupilem 118m w stanie dev z garazem i komorka za 700k tylko ze przy stacji metra ktora wlasnie otwieraja. No #!$%@? we lbie zeby pod jakimis Kielcami za tyle takie gowno pchac. Na takich zadupiach to ceny jebna w ciagu kilku lat to z 50%
  • Odpowiedz
@Above1: Pomijając samą absurdalną cenę (tyle nawet nas nie wyniosło 120 m.kw. domu na wypasie z PC, reku, żaluzjami fasadowymi itp. razem z AGD i meblami), to opis też jest smaczny

- budowane z YTONG 48, który niby nie trzeba ocieplać, ale powylewane betonowe nadproża które przewodzą ciepło aż miło, trzeba albo ocieplić i mieć z 60 cm ściany albo będą mostki termiczne, zimna ściana i grzyb
- wentylacja częściowo rekuperacja
  • Odpowiedz
@emeig: Działka nieduża ok 120. tys pewnie, domek bardzo mały. Prosta konstrukcja. Śmiem twierdzić ze ktoś chce na tym sporo zarobić. Nawet biorąc pod uwagę zeszłoroczne szaleństwo to kogoś dobrze pogrzało z ta cena 500 000 za stan surowy zamknięty takiej klitki xdddd
  • Odpowiedz
a ja nie bardzo rozumiem, za tę cenę mozna kupic juz sensowny dom wybudowany ze 30 lat temu. Dlaczego domy w stanie surowym sa takie drogie?


@Kapeluszzszyszek: Ależ jak najbardziej nie. Takie argumenty jak Twoje widuje raz po raz pod różnymi ogłoszeniami na FB a ludzie chyba nie zdają sobie sprawy z realnych cen nieruchomości. Za 660k kupisz dom który będziesz musiał gruntownie wyremontować co by żyć komfortowo. Kuchnie i łazienki
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Ale to nie był argument, tylko pytanie! Nie znam się na rynku nieruchomości, wiec pytam, gdy czegoś nie rozumiem. Wciaz jednak uwazam, ze za tak maly dom ( z kiepskim rozmieszczeniem pomiesczeń) na małej dzialce na wsi, wlasniciel oczekuje fortuny.
  • Odpowiedz