Wpis z mikrobloga

Tak naprawdę, to awans w przyszłym sezonie nie będzie dobry dla Wisły


@dominik-ortyl: uważasz że kolejny rok z o wiele mniejszą kasą z ligi, sponsorów i rozgrywek będzie lepszy dla klubu, który liczy każdy pieniądz?

wisla planuje zadomowić się w 1 lidze, albo spaść do 2


@Blehndzior: na 99% zapis w kontrakcie umożliwiający opuszczenie klubu w razie spadku + zbyt wysoki kontrakt na możliwości finansowe w 1 lidze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blehndzior: @SpiderFYM: @dominik-ortyl: ale #!$%@? blendzio. Gość był najlepszy w naszym składzie węgla i papy. Był do wyciągnięcia za frytki więc nie dziwne że takie Zagłębie, które uniknęło spadku rzutem na taśmę łapie takiego gościa. Pewnie odejdą Colley, Frydrych i Fernandez bo oni cokolwiek pokazywali. Oczywiście nie wykluczam że sobie posiedzimy w 1 lidze ale odejście poletanovica raczej każdy brał za pewnik.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpiderFYM: mam to tam gdzie stonoga. Trochę mam dość. Myślałem czy by nie zrezygnować z tagu i czytania o Wiśle. Za dużo się dzieje naczytałem i nasłuchałem. Jak ktoś nie widział to polecam Hejtpark z Markiem Koźmińskim. Opisał co i jak wygląda. Potwierdził w sumie też to o czym wszyscy mówią. Syndrom oblężonej twierdzy + Warszawski spisek przeciwko Wiśle i Błaszczykowscy którzy znają się na wszystkim najlepiej. Królewski głosuje tak jak