Wpis z mikrobloga

Kolejna mądrość dnia od mojej znajomej:
#rozowepaski w większości przypadków (pomijając jakieś nieogarnięte lunatyczki) doskonale zdają sobie sprawę, że odmowa współżycia to koniec związku. I jedynym sensownym rozwiązaniem dla faceta jest odejść. Obojętne jak to dziewczyna opakuje ("przez pigułki spadło mi libido", "głowa mnie boli", "najpierw wyrzuć śmieci", "zmęczona jestem" itp bullshity).

ALE, wiedząc że facet to głupie zwierzę, które same wchodzi w pułapki, bardzo często bidok zostaje godząc się na mniej-lub-bardziej (zwykle mniej) świadomy układ.

  • 122
I maja doctego prawo i mężczyźni i kobiety.


@girlsjustwannahavefun: zgoda w 100%. Jeśli facet szuka wymówek - it's over.

Niezależnie od płci czasami każdemu się po prsotu NIE CHCE


podobnie jak wynosić śmieci, kupować biżuterię (nie znoszę, poważnie) czy zmywać naczynia. Skutek jest prosty do zauważenia - "będzie niezrobione". Jeśli chodzi o seks wiele osób (nie tylko kobiet) uważa że "i wszystko jest ok". No więc nie.

idąc tym tokiem myslenia
Skoro kobieta nie chce seksu, to uważa, że facet jest zbyt mało wartościowy by był godny rozmnażania i przedłużenia z nim gatunku. Będzie z nim tak dlugo, jak jej to wygodnie i dopóki nie trafi się ktoś inny na horyzoncie. By to działało musi być seks, by był seks, facet musi mieć wartość.


@ChickenDriver: dokładnie. Czyli układ.

Cała sprawa jest dla mnie o tyle ciekawa, że przytoczone zdanie wypowiedziała różowa. Fajnie
ale to Ty piszesz o współżyciu, a nie intymności jako takiej.


@girlsjustwannahavefun: a Ty o strzelaniu gola. A w zasadzie o niestrzelaniu "bo się nie chce". Fajny powód, mimo wszystko. Nie dam Ci kochanie pensji w tym miesiącu bo mi się nie chce. Albo głowa mnie boli.
@kosmita: Nie chciałabym być w związku z kimś o takich poglądach. Twoje słowa wskazują, że dla Ciebie główną wartością relacji miłosnej jest seks i to główna rzecz (konieczna), którą kobieta może zaoferować w związku.
Mam prosty kontrprzykład na to, że jeśli kobieta odmawia facetowi, to jest to koniec związku. Mój partner stwierdził około rok temu, że on chce sprowadzić seks tylko do produkcji dzieci. Niepotrzebny mu zupełnie taki akt, w związku
Nie chciałabym być w związku z kimś o takich poglądach.


@Krolowa_Nauk: to poglądy kobiety. W życiu nie chciałbym być z nią, z dziesiątek powodów.

Mój partner stwierdził około rok temu, że on chce sprowadzić seks tylko do produkcji dzieci.


@Krolowa_Nauk: czyli zaproponował układ. Najwidoczniej odpowiadający obu stronom.