Wpis z mikrobloga

@Zmorka:

do czego to się odnosi? bo nie poruszyłam z Tobą żadnego tematu oprócz prawa wyborczego, chyba odpowiadasz innej osobie.

Idiota źle wybiera i tworzy to przeróżne patologie które są źródłem cierpienia. Ciemniak popiera zakaz aborcji, świadczenia które rozpasają przemocowych durni, chronią wszelkie patologie jak np. ochrona ludzi zajmujących cudze mieszkania itd.

Nie, wbrew pozorom nie należę do skrajnie "wolnościowych" osób. Obowiązek zapinania pasów jest słuszny.

¯\(ツ)_/¯

Poprzez działalność nierejestrowaną.
@Zgrywajac_twardziela: no to zdecyduj się, czy "Wybór władzy decyduje głównie o tym na co przeznaczane są wpływy z podatków" czy "Idiota źle wybiera i tworzy to przeróżne patologie które są źródłem cierpienia. Ciemniak popiera zakaz aborcji" czy jednak ma też wpływ na szeroko pojętą politykę społeczną, kulturalną itp.

Strasznie spłycasz temat. Osoba niezatrudniona, tzw. bezrobotna ≠ ciemniak, idiota.
Ja już w tym momencie chyba chciałabym spasować w tej dyskusji, bo zaczynasz
nie mielibyśmy sądów i tylu oskarżeń.


@Sin-: Pogadaj z feminazistkami - wg nich jest w Polsce 5000 gwałtów dziennie. Gdzie te wszystkie zgłoszenia?

2,8, a wśród wśród niemuzułmanów - 1,9" Teraz jest nawet niższy.

Kolejny mit obalony.


@Sin-: Obaliłaś "mit" że muzułmanki mają więcej dzieci podając dane, że mają dwa razy więcej dzieci niż rodowite Francuzki? Kobieca logika.

Ja obalam mit, że obecnie mamy dużą inflację, podając dane, że mamy
@Sandrinia: Mnie wkurzają pieniądze – dosłownie, bo ludzie głodują, cierpią, umierają w szpitalach, zabijają innych a to wszystko w imię gównianego papierka, którym równie dobrze można sobie podetrzeć dupsko. Bez papierka nie kupisz chleba, bez papierka nie postawisz sobie dachu nad głową, bez papierka nie wyleczysz się z choroby, wszędzie liczy się zasrany papierek, który dosłownie niszczy życie. Może to dosyć trywialne podejście do ekonomii, ale niech ktoś zmieni moje zdanie.
@Zmorka:

no to zdecyduj się, czy "Wybór władzy decyduje głównie o tym na co przeznaczane są wpływy z podatków" czy "Idiota źle wybiera i tworzy to przeróżne patologie które są źródłem cierpienia. Ciemniak popiera zakaz aborcji" czy jednak ma też wpływ na szeroko pojętą politykę społeczną, kulturalną itp.

I jedno i drugie, kwestia jest jednak taka, że ciemniakiem znacznie łatwiej kierować, i narzucać mu wszelkie patologie które pasują władzy, a są
@7160: Ale niektórzy tutaj są zatruci tą propagandą które przeprowadza środowisko szurostwa. Masakra.
Nawet chyba już wiem skąd Ty czerpiesz te wszystkie bzdury bo to samo dzieje w USA. Tam panuje taki pogląd o "wymianie rasy z białej na czarną" i widzę pewne podobieństwa z tym co tutaj piszesz. Skrajna prawica jak zwykle w d*^pie była i gó*&no widziała ale mózgi przeżarte :D

Żeby nie było nie obrażam prawicy i centro
@Sandrinia: i jeszcze jeden pogląd który może być uznany za kontrowersyjny przyszedł mi do głowy: wybory powinny być powszechne, ale waga głosu każdego uczestnika powinna być inna. Analogicznie do spółek akcyjnych, każdy uczestnik wyborów powinien dysponować taką ilością głosów ile pieniędzy wpłacił w postaci podatków
@Mirkosoft a jeszcze uzupełnię to o tym że świat jest lepszy. Naprawdę uważasz że świeżo wprowadzony zakaz sprzedaży aut spalinowych od 2035 r. taki sprawi? Przecież to w praktyce uziemi ludzi, bo żadna sieć tego nie wytrzyma, a zamiast 5 minutowego postoju na stacji trzeba będzie podporządkować całe życie pod uzupełnienie energii do auta. A o jakiś nagłych wypadkach czy spontanicznych wypadach to w ogóle zapomnij. A o transporcie towarów to nawet
@Sandrinia mnie #!$%@? jak ktoś ukrywa swoje poglądy. Takie sztuczne życie, ciągle myślenie "jak zrobię to tak, to co ludzie pomyślą" ,gardzę i to okropnie. Potem takie "ludzie" mają dzieci i od małego wbijają im do głowy, że mają mówić i robić to czego oczekują ludzie, a nie one same. #!$%@?łem się.