Wpis z mikrobloga

@Duszqable: Miałem s3 s5 s7 i s10, we wszystkich po dwóch latach pojawiały się zacięcia i bateria zaczynała kuleć (najbardziej chyba w s10), a stary iphone 6s to oprócz pamięci, gdzie system zajmuje 70% z 16gb telefonu to działa wszystko płynnie. Aktualnie mam rok 12pro i wygląda, że wszystko działa jak w nowym, zobaczymy co będzie za rok
@MtEverest: Mam 4 letnie LG V30 i jakoś nie mam żadnego spowolnienia. Także ja podtrzymuję pytanie - co wy do cholery robicie z tymi telefonami. Nawet nie rootowałem, nie przywracałem ustawień fabrycznych ani nic - od 4 lat siedzi oryginalny system, czasem powywalam jakieś niepotrzebne aplikacje i tyle. I bateria nawet bateria dobrze trzyma i bez problemu 2 dni bez ładowania i z normalnym użytkowaniem wytrzymuje. Jedyne co to się trochę
@51431e5c08c95238 nie miałem iPhona, miałem iPada. Nigdy więcej. Bateria szybko się wysrała, a ogólnie cały system to była jedna wielka porażka, może dla szympansa z IQ 20 jest to wystarczające, ale dla bardziej zaawansowanych użytkowników jest to po prostu system mocno upośledzony. Jedyne co, to ekran był rewelacyjny, a i ogólny wygląd, obudowa była bardzo fajna.
co wy do cholery robicie z


@Rachey: Używamy? Reddit, przeglądarka, strava, średnio 2h on screen dziennie i Xiaomi potrafiło złapać zwieche na otwieraniu posta albo po prostu podczas scrollowania ale za to samsung notę 8 działał elegancko do samego końca. Poza tym v30 to jest flagowiec
Nawet nikogo nie wołam, bo po co. Beznadziejna prowokacja ludzi, którzy nie widzieli Androida od 10 lat.

Ostatni Android który mi się ciął po jakimś czasie, to był LG 4XHD z 2012 roku. Zmieniłem go na Galaxy S4 i od tego czasu żaden Android mi nie mulił ani się nie zacinał. Od wysokości S8 to są telefony, które można w sumie używać do dziś i nic im nie jest, jedynie brakuje kilku
@WaveCreator: moj chlop mial note 10 i sie zacinal, nie przychodzily powiadomienia albo wibrowal bez powodu, jego kolega z pracy tez mial bodajze note 10 plus i tez podobny problem, przesiadl sie na iphone i chwali. A te samsungi to niby takie dobre baterie, a partner co chwile z ladowarka lata, tymczasem ja na 11 pro maxie laduje raz na 1,5 dnia przy dosc duzym uzywaniu telefonu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Duszqable: sam miałem s8 i nie chciałem zmieniać bo to świetny telefon był, niestety tak jak ty rozwaliłem ekran i kupiłem s10, nic mi nie zacina ew na początku jak telefon włączę, moja różowa ma ajfoniarza i 2 letniego i co ciekawe jej bardziej tnie niż mi xD