Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy przeciętny współczesny mężczyzna jest organizatorem czasu w związku?

Byłem w kilku związkach. Od zawsze czułem presję, że coś muszę, że jeżeli czegoś nie wymyślę, to nic się nie zadzieje.
Pewnego razu, będąc biednym studentem zostałem porzucony przez to, że nie zabierałem swojej wybranki na różnego rodzaju wypady, tak jak chłopacy jej koleżanek, którzy byli starsi/pracowali zazwyczaj za granicą na budowach. W swoim otoczeniu obserwuję podobne zachowania. Rzadko się zdarza, że kobieta coś wymyśli.
Odpowiedzialność za pomysły na spędzanie czasu spoczywa na facecie, podczas gdy kobieta poddaje te pomysły swojej ocenie.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #przemyslenia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629f700e68addb1e4b42ee98
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy przeciętny współczesny mężczyzn...

źródło: comment_16546413362Lh63CqPUrxbIvSIWwJ5zC.jpg

Pobierz
  • 9
Czy przeciętny współczesny mężczyzna jest organizatorem czasu w związku?


@AnonimoweMirkoWyznania:

Na swoim przykładzie powiem - nie.
Prędzej jest zabieraczem czasu xD
A moje propozycje są zawsze be lub dobre na później bo teraz coś tam.

Z resztą pisałam to już na swoim Mirko, uznałam po prostu że dla niebieskich różowa nie może mieć zainteresowań bo ma czekać w pogotowiu na rozkazy niebieskiego.

Po prostu ktoś ma pecha w życiu, trafia na
Odpowiedzialność za pomysły na spędzanie czasu spoczywa na facecie, podczas gdy kobieta poddaje te pomysły swojej ocenie


@AnonimoweMirkoWyznania: niestety, bywa że dziewczyny mają coś takiego wdrukowane, świadomie albo nawet mniej świadomie. Jako okoliczność łagodzącą mogę powiedzieć że to przez setki lat był ogólnoludzki standard, zaczęło się to zmieniać 2-3 pokolenia temu.

Osoba która bierze na siebie inicjatywe, rzuca pomysły, bierze również pewnego rodzaju ryzyko że pomysł się nie spodoba. Osoby bardzo
@AnonimoweMirkoWyznania: robi się krzywdę mężczyznom przy wychowaniu nie wpajając że kobieta chce mężczyzn którzy ją podniecają a wpaja się wizję romantycznej miłości i warunku że będzie cię ktoś kochał jak coś (dostarczasz zasób, będziesz simpowal, będziesz pajacował czyli właśnie animował czas wolny). Kobiety patrzą na takich typów którzy są brzydcy ale się starają i mają co do nich ambiwalente uczucia i narzekają. Faceci bronią się tym żeby się nie przejmować tym
@AnonimoweMirkoWyznania: Bzdura. Moja kobieta regularnie wymyśla nam rozrywki, tak jak i ja. Nie jesteś klaunem. Jak marudzi i nic nie proponuje to powiedz, że nie masz 5 letniego dziecka tylko dorosłą babę i jak nie umie sobie zająć czasu czy czegoś wymyśleć to jej strata. W takiej presji nie będziesz szczęśliwy i nie wymyślisz fajnych dla siebie rozrywek. Bo przecież o to chodzi, by to co wymyślasz było miłe dla CIEBIE