Wpis z mikrobloga

#tvpis grilluje ten atak na Orlenie i zaczęliśmy z mamą gadać i doszło do tego że stwierdziła że jej to nie obchodzi i paliwo może być po 20 złotych bo jej to nie dotyczy bo nie ma samochodu ani co. To ja powiedziałem że jest w ogromnym błędzie bo jedzenie w sklepach nie pojawia się znikąd samo z siebie tylko ktoś musi je przywieźć do sklepów tymże właśnie paliwem a to z kolei wpływa na ceny towarów. No to ta stwierdziła że gadam głupoty bo się naczytam tego internetu a ona się lepiej zna bo jest starsza i już niejeden kryzys przeżyła xD kto ma takiego rodzica i próbuje z nim dyskutować i uświadamiać to się w cyrku nie śmieje.
#bekazpisu #orlen #inflacja
  • 28
@Camuflash: Ja się zastanawiam jak w Polsce w latach 80-tych udało się obalić komunę jak dzisiaj słucham poglądów obecnych 50 i 60 latków. Mieliśmy chyba bardzo dużo szczęścia że w tak głupim narodzie znalazło się trochę myślących i zdeterminowanych ludzi. Trochę ironia że dzisiaj ci ludzie (choć pewnie nie wszyscy) którzy wtedy mieli po 30-40 lat głosują na miernoty które prowadzą kraj w kierunku tamtego systemu.
@fashq: Wykopki często piszą, że to przez to, że po prostu nie było żarcia, ludzie byli głodni. No a skoro podstawowych funkcji życiowych nie mogli zaspokoić to nie mieli wyjścia niż sie #!$%@?ć i wyjść na ulicę.

Cierpimy za głupotę naszych rodziców i dziadków, którzy nie mieli internetu i łatwego dostępu do wiedzy. Są niedouczeni, często z traumami, wychowani w stresie, głodzie, biedzie i opresji. Pity przez lata alkohol pewnie też