Wpis z mikrobloga

udowodnić kobiecie


@MxS89: Byłbym raczej ostrożny. To, że został zasądzony wyrok nie znaczy, że ona to przyjęła do wiadomości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nikt normalny nie tkwi w przemocowym związku


@little_muffin: ej, ej, ej, a tutaj na wypoku już jedna laska mnie przekonywała, że chociaż nie miała tyle co Depp do stracenia (kariera, pieniądze, etc.) to i tak ofiary trwają w przemocowym związku, bo ciężko się wyrwać i jest się uzależnionym XD
  • Odpowiedz
  • 0
@bones1909 zupełnie nie tak, ona jest tak wyrachowana i #!$%@? swoją drogą że doskonale zdaje sobie sprawę. Wszyscy wiedzą że to kłamca i manipulantka ale ona sama nie może tego oficjalnie powiedzieć.
  • Odpowiedz
@MxS89: ja bym powiedział, że wręcz przeciwnie. nie wystarczy nawet 6 lat, zespół prawników i kilkanaście sesji w sądzie, aby udowodnić kobiecie, że się myli. I tak będzie wiedziała swoje.
  • Odpowiedz
@Credek: apelacja w USA działa inaczej niż u nas. Jeżeli przejdzie to tak jakby orzec że pierwszy proces był nieuczciwie przeprowadzony lub nie było podstaw do jego przeprowadzenie. W tym drugim przypadku będzie pewnie jakaś opinia wystawiona i Depp będzie mógł pozwać ponownie lub odpuścić. Wtedy naraża się na pozew od Heard więc będzie ciekawie. Apelacje podobno muszą wnieść w ciągu 10 dni i wpłacić zasądzone kary na poczet kaucji jeżeli
  • Odpowiedz
prawda jest taka, że oboje są #!$%@?. Nikt normalny nie tkwi w przemocowym związku, ani nie ćpa. Johnny mógł zawinąć manatki po pierwszej krzywej akcji, ale nie, po co :D


@little_muffin: Wyobraziłem sobie dokładnie ten sam tekst, ale skierowany w drugą stronę (w stronę kobiety, że mogła zawinąć manatki) i od razu przed oczami zobaczyłem kwik tysięcy feministek, że to co napisałaś to "victim blaming". No ale cóż, podwójne standardy wśród
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MxS89: Co ciekawe, on jej nie udowodnił niczego a raczej pokazał, że ona nie ma dowodów na swoje brednie.
  • Odpowiedz
@zeek: zapomniałeś dopisać * dla ludzi zaburzonych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już sam twój poziom agresji na zupełnie neutralny komentarz mówi mi, że jesteś osobą nie panującą nad emocjami, agresywną i nie potrafiącą kontrolować swoich impulsów. Nie dziwię się, że sięgasz po narkotyki.
  • Odpowiedz
Wyobraziłem sobie dokładnie ten sam tekst, ale skierowany w drugą stronę (w stronę kobiety, że mogła zawinąć manatki) i od razu przed oczami zobaczyłem kwik tysięcy feministek, że to co napisałaś to "victim blaming". No ale cóż, podwójne standardy wśród kobiet już zupełnie na nikim nie robią wrażenia. Takie już jesteście.


@Lune: bzdura, miałam koleżankę, która została prawie zabita przez partnera, to samo jej powiedziałam "jesteś #!$%@?, pakuj manatki, to nie
  • Odpowiedz
@little_muffin: Jezu, znowu miałem rację i się zesrałaś jak przewidziałem xD
Jeszcze sobie historyjkę do tego wymyśliłaś, projekcje o jakiś moich problemach.
Wszystko bzdura, ale przynajmniej potwierdziłaś co napisałem. Dziękuję.

W ogóle, kolejna śmieszna kwestia: każda z was ma jakąś koleżankę na którą się powołuje przy każdej okazji.
"Miałam koleżankę która prawie została zabita przez partnera". To prawie jak u prawaków "mam kolegę geja i on głosuje na konfederację" ( ͡
  • Odpowiedz