Wpis z mikrobloga

Coraz bliżej tego że Śląsk Wrocław obok Newcastle będzie najbogatszym klubem świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patrząc ile dymu zrobiło przejęcie w Anglii jaki jest wasz stosunek do tego ruchu?

#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #kanalsportowy
michalxd21 - Coraz bliżej tego że Śląsk Wrocław obok Newcastle będzie najbogatszym kl...

źródło: comment_1654534947antbkQN8yj1hzznCjPGNu9.jpg

Pobierz

Jak jest twój stosunek?

  • pozytywny-w końcu szansa na silny polski klub 63.9% (140)
  • neutralny-niech się dzieje co ma dziać 18.7% (41)
  • negatywny-dolary zamiast pracy 17.4% (38)

Oddanych głosów: 219

  • 35
@michalxd21 Szejkowie więcej wydadzą na zabawy z polkami w Dubaju niż na polski klub piłkarski xDD


Swoją drogą jestem ciekaw podejścia kibiców, jakby Śląsk osiągnął duży sukces, dzięki arabom xd
@michalxd21: Cieszę się, że do Ekstraklsy mogą wejść duże pieniądze. Jest to szansa na rozwój całej ligi. Mam nadzieję, że szejkowie będą robić też sporo gotókowych ruchów też wewnątrz ESA tak by jak najwięcej pieniędzy spadło też do innych klubów. Liczę, że trafi też sporo młodych zawodników do Śląska, by można było ich sprzedawać za większe pieniądze. Wtedy polska liga będzie jescze bardziej uchodzić za ligę z dobrą młodzieżą do wyciągnięcia.
@michalxd21: Z tego co kojarzę Slavia Praga czy tam jakiś inny czeski klub został kupiony przez bogatych chińczyków i jakoś nie są potęgą, nawet swojej ligi nie dominują. Ja tam w żadne "#ucl" nie uwierzę dopóki nie zobaczę na własne oczy XD jak zrobią ze Śląska taki drugi Raków to i tak już będzie dobrze bo walka o MP będzie jeszcze ciekawsza.
@ekjrwhrkjew: wystarczy że na same transfery będą rzucać 10mln euro co sezon. Mistrz co roku, walka o LM i pewne wyjścia z grupy LE. Idealne miejsce na rozwój dla piłkarzy do rozwoju, liga bez presji, ogranie w europie. Dodatkowo koszty niskie a raczej by część im się zwracała. Dobry ruch, ciekawe zwłaszcza jakby ogrywali tu kreatywnych zawodników.
@sihil: Nie no, patrząc na talenciaki chociażby z ligi czeskiej pokroju Patryka Hlozka to i tak dobry ruch. Na 6 lat Slavia była mistrzem 5 razy. Tylko w tym sezonie sprzedali 4 zawodników za 4-7 mln euro. W ostatnich latach sprzedawali chociażby Tomasa Soucka, Vladimira Coufala czy Aballaha Simę do Premier League. W lidze konferencji doszli do 1/4 finału i przegrali z Feyenordeem który grał w finale. Jak dla mnie taki