Wpis z mikrobloga

Mam nowe hobby.

Zamontowałem sobie taką jebutną trąbkę jak do gokartów.

Jak jadę chodnikiem współdzielonym i jakaś Julka idzie środkiem wpatrzona w telefon to podjeżdżam najbliżej jak się da i z całej siły... JEB!
Dziś już trzy prawie się #!$%@?ły ze strachu xD czekam aż któraś wypuści telefon.

Droga do pracy nigdy nie była tak przyjemna.

##!$%@? #heheszki #rower
Pobierz WolfSky - Mam nowe hobby.

Zamontowałem sobie taką jebutną trąbkę jak do gokartów.
...
źródło: comment_1654525700BBDyVC8N35b0zmRuvhf11q.jpg
  • 131
@WolfSky: Już o tym jakiś czas temu pisałam, że w moim mieście jest kolarz którego chce kiedyś zatłukę właśnie za takie zachowanie.
Jak jestem w samochodzie to ten pedzio jedzie środkiem ulicy i sie wlecze 10km/h, wyjątkowo złośliwie, nikt go nie może minąć tylko ma patrzeć jak kręci zadem, utrudnia cały ruch, gdy jestem pieszo to on jedzie chodnikiem i trąbi z daleka tą syreną, oczywiście chodnik ma max 1,5 metra
A ja tam szanuję, szczególnie za #!$%@? się pieszych na dobrze oznaczone, czerwone, asfaltowe DDR ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A za chodzenie pieszych na takich dwu-jezdniowych, oddzielonych od chodnika pasem zieleni nie wspominam, bo za chodzenie po czymś takim #!$%@?łbym prądem. Kiedyś nawet wdałem się w dyskusje z takim jednym ananasem to w odpowiedzi usłyszałem, że jemu wygodniej się chodzi po takim asfalcie, niż po chodniku ¯\(ツ)/¯


@
@WolfSky Sam się podsumowałeś w tagach. Na współdzielonym i tak pierwszeństwo ma pieszy wiec Twoje wystawy ze nie Twoj problem to #!$%@?. Ale luz, pewnie myslisz ze robisz to dla beki. Jakbys tak mojej żonie albo córce trabnał w mojej obecności to byś dostał lepę na ryj a Twoj rower wylądowałby w krzakach
@Senuyo: Absolutnie, sam gdy jadę DDR na rowerze i dojeżdżam do przystanków, gęstych skrzyżowań itp. zwalniam, z ręką na hamulcu, bo po prostu ludzie są ludźmi i w takim miejscu spodziewam się, że ktoś może biec spóźniony na busa, zamyślić się, lecieć głodny do domu przed siebie itd.

Kiedy mówiłem o #!$%@? się to serio miałem na myśli #!$%@? się - chodzenie przez ludzi po DDR kiedy obok mają chodnik, grupki