Wpis z mikrobloga

Mam nowe hobby.

Zamontowałem sobie taką jebutną trąbkę jak do gokartów.

Jak jadę chodnikiem współdzielonym i jakaś Julka idzie środkiem wpatrzona w telefon to podjeżdżam najbliżej jak się da i z całej siły... JEB!
Dziś już trzy prawie się #!$%@?ły ze strachu xD czekam aż któraś wypuści telefon.

Droga do pracy nigdy nie była tak przyjemna.

##!$%@? #heheszki #rower
Pobierz
źródło: comment_1654525700BBDyVC8N35b0zmRuvhf11q.jpg
  • 131
bez powodu? Babka idzie wprost na rower. Nie trąbie jak ktoś idzie jak człowiek albo nawet środkiem ale zejdzie.

@WolfSky: a to nie Ty czasem jedziesz wprost na babkę? Jak się chodzi jak nieczłowiek? Wytłumacz proszę.
Super że nie trąbisz jak ktoś ustąpi drogi głupszemu..
@WolfSky: to wystarczy dzwonek kolezko zeby zwrocic uwage. Gdybym szedl taka droga i upuscil przez Ciebie telefon, to bym Cie z tego rozweru sciagnal tak, ze bys conajwyzej do pracy w przyszlosci wozkiem zapinal :) Potrab na kogos kto moze Ci podobnie idiotycznym argumentem odpowiedziec, a nie na durne laseczki :)
@WolfSky: Sprawa jest prosta, niczym schemat cepa: Na chodniku pieszy ma pierwszeństwo i masz się potulnie dostosować. Niezależnie od tego, czy ruch rowerowy jest na tym chodniku dopuszczony, czy nie. Właśnie przez takich baranów jak Ty ludzie uważają wszystkich rowerzystów za tępych chamów..
@Nieszkodnik: To akurat już nie jest prawda. Od ładnych paru lat znak z pionowym podziałem nie oznacza "drogi dla rowerów i pieszych z rozdzielonym ruchem", tylko "drogę dla rowerów i drogę dla pieszych, biegnące obok siebie". Czyli już nie "część wspólnej drogi, na której w sumie nadal pieszy ma pierwszeństwo", tylko pełnoprawna droga dla rowerów, na którą pieszy zasadniczo nie ma prawa włazić.
- A potem przyszło otrzeźwienie, i kupiłem sobie... dzwonek za 5zł. Taki zwykły, cichy, spokojny DZWONEK. I jak jadę chodnikiem, to zbliżając się do ludzi dzwonię profilaktycznie.


@RandomowyMirek: na pieszych nie ma kontry, jak ja dzwonię cichym dzwonkiem to piesi zanim zrobią ruch to oglądają się we wszystkie strony i na końcu za siebie, jakbym miał tym rowerem z powietrza zaatakować czy z flanki ( ͡° ͜ʖ ͡°
bez powodu? Babka idzie wprost na rower. Nie trąbie jak ktoś idzie jak człowiek albo nawet środkiem ale zejdzie. Jak dla Ciebie #!$%@? się pod koła roweru to nie jest powód żeby użyć dzwonka czy trąbki to nie wiem po co to montować na rowerze.


@WolfSky: myslalem ze to trollowanie, ale widze ze na serio xD

Zgadnij kto ma pierwszenstwo na drodze poza terenem zabudowanym bez pobocza - samochód, czy pieszy?