Wpis z mikrobloga

Mam nowe hobby.

Zamontowałem sobie taką jebutną trąbkę jak do gokartów.

Jak jadę chodnikiem współdzielonym i jakaś Julka idzie środkiem wpatrzona w telefon to podjeżdżam najbliżej jak się da i z całej siły... JEB!
Dziś już trzy prawie się #!$%@?ły ze strachu xD czekam aż któraś wypuści telefon.

Droga do pracy nigdy nie była tak przyjemna.

##!$%@? #heheszki #rower
Pobierz WolfSky - Mam nowe hobby.

Zamontowałem sobie taką jebutną trąbkę jak do gokartów.
...
źródło: comment_1654525700BBDyVC8N35b0zmRuvhf11q.jpg
  • 131
@Pantokrator: O kurde serio masz problemy, polecam terapie xD skoro tak Ci ciśnienie podnosi to, ze ktoś przy okazji dyskusji zwraca uwagę na inne problemy może świadczyć o poważnych zaburzeniach. Zwłaszcza w sytuacji jak odrazu atakujesz. Przykro mi jak widzę tak przepełnionych nienawiścią ludzi którzy są hipokrytami i sami wydają osąd - a innych za to samo krytykują. Współczuje.
napisałem że współdzielonym. N


@WolfSky: ale to znasz, co nie?

- jeżeli ustawiony jest znak nr 2 – nie wyznaczono stron poruszania się po drodze, pieszych jak i rowerzystów, ale rowerzysta musi ustępować pierwszeństwo pieszym,

- jeżeli ustawiony jest znak nr 3. – wyznaczone są strony poruszania się pieszych i rowerów po drodze (według oznaczenia na znaku drogowym) jednakże pieszy w tej sytuacji i tak ma pierwszeństwo przed rowerzystą,

https://grodzisk-wielkopolski.policja.gov.pl/wl5/ruch-drogowy/przepisy-dla-rowerzysto/27711,O-tym-jak-korzystac-ze-sciezek-pieszo-rowerowych.html
Pobierz Nieszkodnik - > napisałem że współdzielonym. N

@WolfSky: ale to znasz, co nie? 

...
źródło: comment_1654542681N5tWCeIud19SrILEZC6DjG.jpg