Wpis z mikrobloga

Mam nowe hobby.

Zamontowałem sobie taką jebutną trąbkę jak do gokartów.

Jak jadę chodnikiem współdzielonym i jakaś Julka idzie środkiem wpatrzona w telefon to podjeżdżam najbliżej jak się da i z całej siły... JEB!
Dziś już trzy prawie się #!$%@?ły ze strachu xD czekam aż któraś wypuści telefon.

Droga do pracy nigdy nie była tak przyjemna.

##!$%@? #heheszki #rower
Pobierz WolfSky - Mam nowe hobby.

Zamontowałem sobie taką jebutną trąbkę jak do gokartów.
...
źródło: comment_1654525700BBDyVC8N35b0zmRuvhf11q.jpg
  • 131
  • 156
Sporo jeżdżę rowerem, też #!$%@?ą mnie piesi, inni rowerzyści, kierowcy... w sumie jak jadę autem też mnie wszyscy #!$%@?ą, ale wciąż mam chociaż pojęcie gdzie mam, a gdzie nie mam pierwszeństwa.

Jak już ktoś napisał wyżej. Na ciągu pieszo-rowerowym pieszy ma pierwszeństwo. Proponuję podjechać najbliżej jak się da i powiedzieć "przepraszam", serio, działa.
@WolfSky: A ja tam szanuję, szczególnie za #!$%@? się pieszych na dobrze oznaczone, czerwone, asfaltowe DDR ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A za chodzenie pieszych na takich dwu-jezdniowych, oddzielonych od chodnika pasem zieleni nie wspominam, bo za chodzenie po czymś takim #!$%@?łbym prądem. Kiedyś nawet wdałem się w dyskusje z takim jednym ananasem to w odpowiedzi usłyszałem, że jemu wygodniej się chodzi po takim asfalcie, niż po chodniku
@sargento: @zgreddo: @Yurakamisa: @Buzol: @dmn: @grzegorzx86: jacy bojownicy praworządności xD a jak kierowca bije klaksonem bo skręcam w lewo i musi za mną poczekać 2.137 s to ok? Wtedy nie ma problemu, ze nadużywa przeraźliwego dźwięku?

Imo OP dobrze robi, ja w takich sytuacjach zwalniam i staram się przeprosić ale wtedy piesi się na mnie drą ze się skradam xD