Wpis z mikrobloga

@RozowaZielonka: po co wierzyć ludziom, którzy ze szczegółami opowiadają swoje historie, skoro możemy wierzyć @RozowaZielonka #!$%@? o depresji wywołanej dysforią (swoją droga bardzo rzadkie zjawisko niż komuś by się mogło wydawać), ale siedzisz cicho i nie wspominasz o ogromnym problemie depresji wsród osób, które zdecydowały się na operację zmiany płci oraz to jak blokery hormonów wpływają na ich mózg. Wyparcie poziom master, hipokrytko.
@Eliade: Detranzycja to ciężki temat, którym się zainteresowałem, bo YT mi zaproponował filmik właśnie kobiety detrans z takim niskim głosem od teścia, jak opowiadała o swoich doświadczeniach i jak tego żałuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Osoby detrans istnieją, osoby trans również i nie jest to "subkultura". Czy duży odsetek osób trans kończy jak opka z reddita? Nie wydaje mi się. Ja jestem sojusznikiem osób trans i uważam,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Eliade: Detranzycja to ciężki temat, którym się zainteresowałem, bo YT mi zaproponował filmik właśnie kobiety detrans z takim niskim głosem od teścia, jak opowiadała o swoich doświadczeniach i jak tego żałuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Osoby detrans istnieją, osoby trans również i nie jest to "subkultura". Czy duży odsetek osób trans kończy jak opka z reddita? Nie wydaje mi się. Ja jestem sojusznikiem osób trans i uważam,