Wpis z mikrobloga

Od stycznia ubiegłego roku zliczylem godziny gier dla których kupilem #ps5 wyszło mi 527 godzin (miesiąc ma 730 godzin ) zalosna liczba wychodzi na to ze ps5 kupuje się na miesiąc do ogrania i się sprzedaje to wciul, inaczej konsola będzie lezala i się kurzyla albo gorzej będzie FIFA grana
Ciekawe ile godzin by mi wyszło na #xbox ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemam tej konsoli to nie udziele statystyk
Mimo wszystko na #pcmasterrace mialbym poltora roku zapełnione komputerem i do pracy i do grania
Czy polecam kupno konsoli absolutnie nie chyba ze na miesiąc dla tej garstki Eksluziwow
Za jaka karte Graficzna mogę wymienić ps5 z 2 padami i 2 grami na ps5 warte 200zl? #komputery #konsole #switch
Dla chętnych w komentarzu napiszcie sumę godzin gier które byscie nie ograli na PC a konsola jest potrzebna
źródło: comment_1654504974LrA9DNJVQsKOmee4K22BSI.jpg
  • 14
@Buty_Na_Asfalcie: A Rbx nie ma żadnej konsoli, tylko trolluje na #ps5, bo to popularny tag. Czasami coś wrzuci z twittera i poczyta ppe, żeby mniej więcej być w temacie. Widziałeś kiedyś, żeby wypowiadał się o jakiejś konkretnej grze? Albo wstawił jakiegoś ss'a? Typ się nawet boi powiedzieć w co gra xD. Sam trolling i nic więcej. Gościu nie ma pojęcia o niczym. To zwykłe ziobro jest.
@rbbxx Ile ci wychodzi Miras na xboxie?


@Buty_Na_Asfalcie: Panie Szanowny, kto by to zliczył. Zresztą nawet gdyby miał kto to zrobić nie miałoby to żadnego sensu, 2 konsole, dzieciaki regularnie pykają, game pass ultimate do grudnia 2024 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Hermen_Hulst: Co tam znowu beczysz po kątach, beciak? Bądź mężczyzną, Alfą być nie możesz ale jak coś masz to wołaj jak człowiek a nie
źródło: comment_1654518417wqtzaqstOfPwHuKyAeRTYF.jpg