Wpis z mikrobloga

Nie ma na świecie piękniejszego dźwięku NIŻ TRZASK, TRZASK pękającego tyłka starej i już brzydkiej kobiety pokrytej celulitem, zmarszczkami, czyli około 25-30 lat, która jedyna jej wartość - wygląd - bezpowrotnie przemija. Taka kobieta szczególnie nienawidzi dość sensownych facetów, czyli nie-przegrywów wybierających młodsze. Tylko takiego normika czy innego chada reproduktora, ogarniętego faceta około 30 roku życia, który ma 185cm+ wzrostu, dobrze wygląda, ma powodzenie u kobiet, znajomych, fajne pasje, mieszkanie, dość dobrze mu się powodzi - i taki facet randkując z kobietami 18-30 wybiera te ze swojego prime mającego najwięcej do zaoferowania czyli wygląd - przedział 18-22 lata. Jednym z takich wykopowych gości był @strike_lucky

#natura #redpill #blackpill #tinder #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #spermiarzalert #julka #rozowepaski #bluepill
P.....c - Nie ma na świecie piękniejszego dźwięku NIŻ TRZASK, TRZASK pękającego tyłka...

źródło: comment_1654457279Q7TSUt7HSTi7zt2gwP3SvD.jpg

Pobierz
  • 43
@Pozytywny_gosc: młody chłopak jak nie ma dobrego wzoru to tonie, tonie, tonieeee
Serio, te wszystkie gierki, poboczne intencje, dziwne zachowania, manipulacje czy sabotaże bab mogą przechodzić tylko jak facet nie ma dobrego wzoru.
Bo inaczej to tylko wygląd. Wtedy tylko sens jest żyć jak jest wygląd, dynamina, pieniądze i osłabiona psychicznie osoba, nie będąca przekonana o swojej wartości, niepewna siebie nie da rady
@Pozytywny_gosc: Te słowa to jak sztylety w serce przegrywów chcących, by 30-letnie korpo-bitch o nich zabiegały, po to tylko aby je odrzucić. Niee... nie dla przegrywa to! Dla 30 letniego zaradnego życiowo, wielkomiejskiego eleganta to!


@BlackpillRAW: może czas na jakiś nowy harlequin o wielkomiejskim, ambitnym, człowieku sukcesu. Jacek Korpo-szczur Spedytorski i jego przygody z 30 letnimi Monikami, Kasiami z działu HA ER ( ͡°( ͡° ͜ʖ
@Sharlene: okej, ja podałem tobie coś co możesz sprawdzić czy jest zgodne z prawdą.
ty natomiast wyciągasz obrażanko od katolibów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli nie masz argumentów ;) ?
@Wyczopek: 0%? Ja znam już 3, a jestem tylko jedną osobą.
Zresztą, kobiety i tak nie robią z seksów sensu swojego życia (przeciętnie, bo fakt faktem jest grupa, która nie umie bez niego żyć i możecie w nie celować), a faceci w miażdzącej większości płaku płaku chce 4 razy w tygodniu, i nawet gdy facet regularnie sie bzyka 4 razy w tyg, a potem jest w związku z laską której wystarczy
Gdyby to były kobiety o lewicowych poglądach to z automatu byłaby to prawda?


@Joncrow: tak, gdyby obie grupy o tym pisały to byłoby rzetelniejsze, a tymczasem źródło to zawsze konserwatysta czczący fiuty
@shogu: ale jak kobiety miały dość podobne libido do waszego kilka wieków temu to nauczyliście je na siłę żyć bez, przez co nastąpiła mała ewolucja i teraz są tego efekty. Czyli się da ;)