Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@salvador5000: to na dronelink planujesz trasę i co dron ma robić w każdym momencie (zdjęcia, filmy, panoramy, itd,) fajne jest to że na kompie możesz zobaczyć mniej więcej jak twój ułożony plan będzie wyglądał
@salvador5000: litchi jest bardzo podobnie jak drone link. W przeglądarce możesz zaplanować trasę - dokładnie gdzie ma lecieć, co ma robić, pod jakim kątem itp., a nawet wyeksportować do pliku csv i jest darmowy program który wczyta ten plik i pokaże ci symulację przelotu w google earth.
Oprócz tego w aplikacji też są jakieś dodatkowe funkcje typu przelot dookoła obiektu, ale tych nie używałem. Tzn ja mam Air 2s, ale w
@matek1212: ja nie mam dronelink, tylko Litchi. Po prostu porównywałem je.
Potrzebowałem czegoś do robienia map (fotogrametria), tzn żeby robił zdjęcia na całym obszarze i chciałem kupić Dronelink, ale zanim zdążyłem wycwanili się i przenieśli ten moduł do droższych wersji (100 euro chyba), więc napisałem swój który współpracuje z Litchi i już mi DL niepotrzebny.
@szewczyq_dratevvka: Virtual Litchi Mission - on jest dostępny chyba tylko na forum https://mavicpilots.com/threads/virtual-litchi-mission.31109/