Wpis z mikrobloga

Chcę mieć #rowerelektryczny, ale nie wiem co się bardziej opłaca: przerobienie obecnego(Merida kupiona kilka lat temu za 1500zl, prawie nieużywana), czy kupić nowy np. HEXAGON BOOST 1.0 522. Jak czytam tu dyskusje to już byłem zdecydowany na przerabianie, bo hehe gdzie #ebike na 5k, ale ktoś tu też polecał ten hexagon że do miasta na dojazdy to da radę, no i już bardziej sklaniam sie ku nowemu teraz.
  • 5
  • Odpowiedz
@Metyloamina: fabryczne w tych kwotach, wg mnie maja tylko dwie zalety wzgledem przerobek: dobrze wygladaja i sa legalne. Kross ma fatalna opinie na forach ebikowych. Chociazby ze wzgledu na to ze jak im padnie bateria, to rower mozesz wyrzucic, bo baterie maja niekompatybilne wstecznie modelowo jak i nie ma ich dostepnosci. Po prostu jednorazowki. Sa tez inne powody. Sam mam przerobke i uwazam ze gdyby mnie bylo stac to wybral
  • Odpowiedz
@JohnyArkad: No tak, legalność to must have u mnie. Nawet się nad tym nie zastanawiałem wcześniej. Teraz patrzę na strone sklepu, w którym chciałem kupić zestaw i piszą, że to w pełni legalne. Rozumiem, że tak sobie tylko piszą?
  • Odpowiedz
  • 0
@Metyloamina ziomek od jakiegoś czasu ostro ujeżdża Soil Boosta po górach i jest git malina. Też chwilę pojeździłem i też szykuję się do zakupu :) jakbym miał po bardziej równym śmigać, to spokojnie brałbym tego Hexagona.
  • Odpowiedz