Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem przez Tindera pewną dziewczynę, wszystko pięknie, super. Szybko padła propozycja spotkania. Rozmawiało się mega przyjemnie, mamy wspólne zainteresowania i pełno tematów do rozmowy. Zrobiła na mnie duże wrażenie. Do tego jest mega śliczna - w 100% w moim typie. Tylko jest jedno ALE.. Skłamałem co do swojego wieku na Tinderze i ustawiłem sobie że mam 25, a mam 29. No ale ok, myślę sobie trudno. Ona przecież pełnoletnia. 11 lat różnicy to sporo ale jakoś damy radę. No ale na tym nie koniec. Przyznała się po spotkaniu że skłamała co do wieku i tak naprawdę ma 16 ale na Tinderze się tyle nie dało wybrać. I czy mi to nie przeszkadza. Napisałem że nie, ale jednak chyba przeszkadza i mam mętlik w głowie. O ile te 18 lat dałoby się jeszcze przełknąć o tyle 16 juz trochę gorzej. Bałbym się reakcji jej rodziców czy znajomych. Na ulicy nie rzucałoby się w oczy bardzo bo wyglądam młodo a ona wygląda na pełnoletnią. Nie wiem czy to ciągnąć dalej. Ona jest chętna na następne spotkanie, pisze do mnie pare razy dziennie. Dawno nie pisało i rozmawiało mi się tak dobrze z nikim. Czy to ma szanse się udać czy lepiej zgasić jak najszybciej? Chociaż będzie to mega trudne w tej chwili. Może najlepiej byłoby naprowadzić tą relację na przyjaźń (bo mamy pewne niszowe wspólne zainteresowanie i ogólnie dużo tematów do rozmów). Ehh człowiek w końcu trafił na fajną osóbkę to znowu piach w oczy.

PS Do swojego wieku się jej nie przyznałem jeszcze. Boje się że wtedy będzie koniec. Tym bardziej że widziałem jej profil na tinderze i ma zakres ustawiony właśnie na max 25. Nawet bym się jej nie wyświetlił jakbym ustawił prawdziwy swój wiek.

#tinder #relacje #logikarozowychpaskow #randki #zwiazki #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629b9446c32077445f9d2583
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Mój stary w wieku około 44 lat bzikał 15 i nie myślał co powiedzą znajomi i rodzina, bo jest #!$%@? zerem mentalnym, etycznym i społecznym. Dla mnie (32) to dwudziestko parolatka brzmi za młodo. Tak mi się wydaje, ze próg mam coś koło 25, ale to też zależy od dojrzałości emocjonalnej w sumie.
Idź wykorzystaj i podymaj sobie dziecko, jak nad twoją moralnością stoją popędy i chęć zrobienia sobie dobrze...
@AnonimoweMirkoWyznania: no na związek tak średnio bym powiedział. Chociaż jak ustawiła sobie przedział 25 tzn. że lubi sporo starszych (może ma jakieś daddy issues). Może poluje też na starszych ze względu na hajs. Różnie może być. Związku z tego nie wróżę ale jakieś bzykanko czemu nie. Tylko wybadaj wcześniej czy nie ma agresywnego starego albo starszych braci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania Dlaczego nie przyznałeś się do swojego wieku w momencie, w którym ona to zrobiła? Ja też odejmowałem sobie dwa latka (30-> 28) bo ta trójka z przodu jednak robi psychologiczną barierę, gdy ja sam się z 20kami świetnie dogaduję. Ale 16 lat? Stary, to jednak jeszcze dziecko. Jeśli jednak naprawdę wydaje się w porządku, to bądź mężczyzną, przyznaj się i przedyskutujcie to. Nie nastawiaj się jednak na nic, bo to jednak