Wpis z mikrobloga

tyle, że w tym serialu oni jednak żyją dość realnie, chata na kredyt, raty ich cisną jak dużą część polaków, na obrzeżach to do wybuchu wojny bo teraz to nie wiem, postawienie około 100mkw domku z prefabrykatów o prostej bryle z pompą i fotowoltaiką razem to był kosz 390k czyli porównywalnie do deweloperki


@MatPL1122: No i nie są przeciętną polską rodziną tylko wyższą klasą średnią. Karolak jest bodajże architektem a Kożuchowska
  • Odpowiedz
kurdęa ja nie czaję tego leasingu xd Przecież płaci się za te wielkie krowy pewnie 1500-2500 zł miesiecznie a widzę, ze pełno kosmetyczek, czy właścicielek butików je prowadzi. Przecież do tego trzeba mieć z 10k netto dochodu samego. Czy płaci się całą sumę z tego leasingu, czy tylko użytkuje się(wypożycza?) na 3 lata?

Ciężko mi w to uwierzyć, że kosmetyczki stać na auta za ćwierć miliona. Gdzie ja jebięna gównianym etacie w
  • Odpowiedz
@om606: Reklamy to jedno. Ale mnie zawsze rozwalają też wizualizację architektoniczne i urbanistyczne. Sami piękni ludzie kurła. Piękne, młode studentki, kolesie w garniakach z aktówkami, modni, hipsterscy brodacze, poukładane, młode mamuśki z roześmianymi, zadbanymi dziećmi, rodzinki niczym z ulotek światków Jehowy itd. A gdzie kurła starzy ludzie? Pomarszczeni emeryci wiecznie niezadowoleni, człapiący na targ ze swoimi skwaśniałymi minami? Gdzie pryszczate suchoklatesy? Gdzie dresy, obszczymurki, żule, podchmieleni Janusze wracający z roboty, grube
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Wiezien jest spoko o ile ogladasz co piąty odcinek. Wazniejsze momenty i tak przypominają co chwilę w retrospekcjach.
Da sie poznac podstawowe tureckie zwroty z serialu z lektorem, nie pytajcie skąd wiem. Ale zdania to nie złożę.

Magda M i zwykli ludzie? No proszę Cie dla mnie to właśnie pionierski serial TVN o warszawiakach z korpo. Zwlaszcza w 2007 czy kiedy to leciało byla duza różnica względem typowego Polaka.

Nikt
  • Odpowiedz
@om606: jak ostatnio był jakiś post z domem z takimi dużymi przeszkleniami, to wykopki dostawały spazmów. Do tego jeszcze dom był duży i problemem było, że do kibla jest daleko. Ogólnie dla wykopków piwnica to już jest w górnej granicy akceptowalnej przestrzeni życiowej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4: śmiej się śmiej ale ja nauczyłem się angielskiego z tibi i tez z seriali xD i to do tego stopnia ze jak przyjechałem do USA kilka lat temu to nie miałem najmniejszych problemów z niczym a dostawałem propay za niby bardzo dobry angielski. Teraz lvl wskoczył i nikt już nie propaguje języka tylko się pytają czy jestem Niemcem bo mam taki akcent :p ale żadnych lekcji ani #!$%@? nawet duolingo
  • Odpowiedz