Wpis z mikrobloga

@Kolarzino: tyle, że w tym serialu oni jednak żyją dość realnie, chata na kredyt, raty ich cisną jak dużą część polaków, na obrzeżach to do wybuchu wojny bo teraz to nie wiem, postawienie około 100mkw domku z prefabrykatów o prostej bryle z pompą i fotowoltaiką razem to był kosz 390k czyli porównywalnie do deweloperki
@hyatt: Zle mnie zrozumiles swietnie wiem po co jest leasing, nic w tym smiesznego, całe USA są na przysłowiowy kredyt. Natomiast jestem pod wrażeniem ilosci nowych aut a gdyby nie wyhamowanie w produkcji to tych nowych bemek było by na ulicach dwa trzy razy więcej.
jeśli dla kogoś rzeczywistość z 1 zdjęcia jest abstrakcyjna to wypada jedynie współczuć


@enzojabol: To powinieneś czuć współczucie dla większości Polaków. Standard typu duży, ladny dom ze sporym podwórkiem i nowoczesnymi meblami, urządzony przez kogoś kto się na tym zna, to jest coś, o czym większość może pomarzyc. Ja teraz pracując w korpo, znając dużo ludzi na wyższych stanowiskach tez mogę odnieść wrażenie, ze generalnie to Polacy maja piękne domy, nowoczesne
@c43amg: kurdęa ja nie czaję tego leasingu xd Przecież płaci się za te wielkie krowy pewnie 1500-2500 zł miesiecznie a widzę, ze pełno kosmetyczek, czy właścicielek butików je prowadzi. Przecież do tego trzeba mieć z 10k netto dochodu samego. Czy płaci się całą sumę z tego leasingu, czy tylko użytkuje się(wypożycza?) na 3 lata?
Ciężko mi w to uwierzyć, że kosmetyczki stać na auta za ćwierć miliona. Gdzie ja jebięna gównianym
@smallboobslover: Tak z grubsza bmw x3 to 3k netto czy to leasing czy wynajem, twoja decyzja co zrobisz potem. Akurat fryzjerke i kosmetyczke z pracownicami dwiema stac na to. Wielu klientom zalezy że by się pokazac, tak że nie ma się co stresować.